Renault slaví vítězství ve Formuli 1 edicí modelu Mégane RS

Lekce z využití úspěchů by mohl Renault rozdávat. Po svém triumfu ve Formuli 1 se v poslední době zaměřuje na své modely a vydává je v edicích Formule 1 nebo Fernanda Alonsa. Na řadu nyní přišel i ostrý Megane RS, který má ze všech modelů značky k ef-jedničkám suverénně nejblíže.
Renault slaví vítězství ve Formuli 1 edicí modelu Mégane RS

Většina akčních modelů v edici Formule 1 nebo Fernanda Alonsa dostala pouze dekorativní prvky a nebo se změnila pouze v detailech. Přesto jde o velmi zajímavé nabídky, při kterých můžete dostat nejen zajímavý vůz v limitované edici, ale také ušetřit - některé modely dostaly mnoho prvků příplatové výbavy zdarma. Máte-li spadeno na nějaký Renault, podívejte se na web českého dovozce, zda vámi vybraný model není nabízen v podobné edici.

V případě ostrého Mégane RS F1-Team je situace podobná. Výkon 165 kW (225 k) zůstává stejný, ale i další technika zůstala nezměněna. Nově dostane Mégane RS pouze dekory interiéru a vcelku decentní styling exteriéru v týmové barvě. Celý tento vůz se tak ponese v modré barvě. Karosérie je lakována ve stejném odstínu jako monopost Formule 1 a i podbarvení budíků a displejů v interiéru má stejný odstín. K tomu dostal Megane RS F1-Team také nová, černá kola z lehkých slitin. Zajímavý vzhled, co říkáte?

Edice Mégane RS F1-Team bude dostupná i na českém trhu, ovšem je třeba si ji včas objednat, počet kusů vyhrazených pro každý trh je omezen a k nám se jich jistě nedostane mnoho. Vůz by měl být k dodání v únoru až březnu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Megane RS F1-Team

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků