Renault slaví vítězství ve Formuli 1 edicí modelu Mégane RS

Lekce z využití úspěchů by mohl Renault rozdávat. Po svém triumfu ve Formuli 1 se v poslední době zaměřuje na své modely a vydává je v edicích Formule 1 nebo Fernanda Alonsa. Na řadu nyní přišel i ostrý Megane RS, který má ze všech modelů značky k ef-jedničkám suverénně nejblíže.
Renault slaví vítězství ve Formuli 1 edicí modelu Mégane RS

Většina akčních modelů v edici Formule 1 nebo Fernanda Alonsa dostala pouze dekorativní prvky a nebo se změnila pouze v detailech. Přesto jde o velmi zajímavé nabídky, při kterých můžete dostat nejen zajímavý vůz v limitované edici, ale také ušetřit - některé modely dostaly mnoho prvků příplatové výbavy zdarma. Máte-li spadeno na nějaký Renault, podívejte se na web českého dovozce, zda vámi vybraný model není nabízen v podobné edici.

V případě ostrého Mégane RS F1-Team je situace podobná. Výkon 165 kW (225 k) zůstává stejný, ale i další technika zůstala nezměněna. Nově dostane Mégane RS pouze dekory interiéru a vcelku decentní styling exteriéru v týmové barvě. Celý tento vůz se tak ponese v modré barvě. Karosérie je lakována ve stejném odstínu jako monopost Formule 1 a i podbarvení budíků a displejů v interiéru má stejný odstín. K tomu dostal Megane RS F1-Team také nová, černá kola z lehkých slitin. Zajímavý vzhled, co říkáte?

Edice Mégane RS F1-Team bude dostupná i na českém trhu, ovšem je třeba si ji včas objednat, počet kusů vyhrazených pro každý trh je omezen a k nám se jich jistě nedostane mnoho. Vůz by měl být k dodání v únoru až březnu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Megane RS F1-Team

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků