Renault slaví vítězství ve Formuli 1 edicí modelu Mégane RS

Lekce z využití úspěchů by mohl Renault rozdávat. Po svém triumfu ve Formuli 1 se v poslední době zaměřuje na své modely a vydává je v edicích Formule 1 nebo Fernanda Alonsa. Na řadu nyní přišel i ostrý Megane RS, který má ze všech modelů značky k ef-jedničkám suverénně nejblíže.
Renault slaví vítězství ve Formuli 1 edicí modelu Mégane RS

Většina akčních modelů v edici Formule 1 nebo Fernanda Alonsa dostala pouze dekorativní prvky a nebo se změnila pouze v detailech. Přesto jde o velmi zajímavé nabídky, při kterých můžete dostat nejen zajímavý vůz v limitované edici, ale také ušetřit - některé modely dostaly mnoho prvků příplatové výbavy zdarma. Máte-li spadeno na nějaký Renault, podívejte se na web českého dovozce, zda vámi vybraný model není nabízen v podobné edici.

V případě ostrého Mégane RS F1-Team je situace podobná. Výkon 165 kW (225 k) zůstává stejný, ale i další technika zůstala nezměněna. Nově dostane Mégane RS pouze dekory interiéru a vcelku decentní styling exteriéru v týmové barvě. Celý tento vůz se tak ponese v modré barvě. Karosérie je lakována ve stejném odstínu jako monopost Formule 1 a i podbarvení budíků a displejů v interiéru má stejný odstín. K tomu dostal Megane RS F1-Team také nová, černá kola z lehkých slitin. Zajímavý vzhled, co říkáte?

Edice Mégane RS F1-Team bude dostupná i na českém trhu, ovšem je třeba si ji včas objednat, počet kusů vyhrazených pro každý trh je omezen a k nám se jich jistě nedostane mnoho. Vůz by měl být k dodání v únoru až březnu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Megane RS F1-Team

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků