Renault Scénic na pomoc nemocným dětem

Dne 1. října se v pražské Lucerně uskutečnil další ze série benefičních koncertů nadačního fondu Kapka naděje, který pomáhá dětem s poruchou krvetvorby a snaží se získávat prostředky na výstavbu transplantační jednotky. Přední umělci, jako K. Gott, L. Filipová, J. Zelenková, P. Rezek, K. Černoch, L. Machálková, M. Maxa a legendární skupiny Katapult či Boney M, podpořili aktivity nadačního fondu a vystoupili bez nároku na honorář.

Koncertem provázela prezidentka nadace Vendula Svobodová, Karel Černoch a Matěj Šíma, malý osmiletý pacient hematologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole. A byl to právě malý Matěj, jenž předal prezidentce nadace jménem společnosti Renault klíče od nového modelu Renault Scénic. Ten společnost poskytla do užívání nadačnímu fondu Kapka Naděje, a to pro potřeby zajištění kyvadlové dopravy nemocných malých pacientů z jednotlivých nemocnic.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků