Renault Scénic na pomoc nemocným dětem

Dne 1. října se v pražské Lucerně uskutečnil další ze série benefičních koncertů nadačního fondu Kapka naděje, který pomáhá dětem s poruchou krvetvorby a snaží se získávat prostředky na výstavbu transplantační jednotky. Přední umělci, jako K. Gott, L. Filipová, J. Zelenková, P. Rezek, K. Černoch, L. Machálková, M. Maxa a legendární skupiny Katapult či Boney M, podpořili aktivity nadačního fondu a vystoupili bez nároku na honorář.

Koncertem provázela prezidentka nadace Vendula Svobodová, Karel Černoch a Matěj Šíma, malý osmiletý pacient hematologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole. A byl to právě malý Matěj, jenž předal prezidentce nadace jménem společnosti Renault klíče od nového modelu Renault Scénic. Ten společnost poskytla do užívání nadačnímu fondu Kapka Naděje, a to pro potřeby zajištění kyvadlové dopravy nemocných malých pacientů z jednotlivých nemocnic.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků