Renault Scénic na pomoc nemocným dětem

Dne 1. října se v pražské Lucerně uskutečnil další ze série benefičních koncertů nadačního fondu Kapka naděje, který pomáhá dětem s poruchou krvetvorby a snaží se získávat prostředky na výstavbu transplantační jednotky. Přední umělci, jako K. Gott, L. Filipová, J. Zelenková, P. Rezek, K. Černoch, L. Machálková, M. Maxa a legendární skupiny Katapult či Boney M, podpořili aktivity nadačního fondu a vystoupili bez nároku na honorář.

Koncertem provázela prezidentka nadace Vendula Svobodová, Karel Černoch a Matěj Šíma, malý osmiletý pacient hematologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole. A byl to právě malý Matěj, jenž předal prezidentce nadace jménem společnosti Renault klíče od nového modelu Renault Scénic. Ten společnost poskytla do užívání nadačnímu fondu Kapka Naděje, a to pro potřeby zajištění kyvadlové dopravy nemocných malých pacientů z jednotlivých nemocnic.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků