Renault Scénic na pomoc nemocným dětem

Dne 1. října se v pražské Lucerně uskutečnil další ze série benefičních koncertů nadačního fondu Kapka naděje, který pomáhá dětem s poruchou krvetvorby a snaží se získávat prostředky na výstavbu transplantační jednotky. Přední umělci, jako K. Gott, L. Filipová, J. Zelenková, P. Rezek, K. Černoch, L. Machálková, M. Maxa a legendární skupiny Katapult či Boney M, podpořili aktivity nadačního fondu a vystoupili bez nároku na honorář.

Koncertem provázela prezidentka nadace Vendula Svobodová, Karel Černoch a Matěj Šíma, malý osmiletý pacient hematologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole. A byl to právě malý Matěj, jenž předal prezidentce nadace jménem společnosti Renault klíče od nového modelu Renault Scénic. Ten společnost poskytla do užívání nadačnímu fondu Kapka Naděje, a to pro potřeby zajištění kyvadlové dopravy nemocných malých pacientů z jednotlivých nemocnic.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků