Renault prodal 10 000 vozů

Renault vyhlásil velice pozitivní výsledky. S napětím očekáváme, jestli se potvrdí i představením nových modelů.

První mezi dovozci (celkem i za listopad 2002), s podílem na trhu 7,74% (11/2002), společnost Renault Česká republika překročila magickou hranici 10 000 prodaných nových vozů. Této hranice bylo v minulosti dasaženo pouze značkami VW a Ford.

Koncem listopadu Renault uvedl na český trh dva nové modely, nový Mégane "Car of the year 2003", "5 hvězdiček v testu Euro NCAP" a Espace čtvrté generace. První reakce české klientely jsou velice slibné a potvrzují fakt, že společnost Renault se vydala s nabídkou jiného pojetí automobilu tím správným směrem.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků