Renault prodal 10 000 vozů

Renault vyhlásil velice pozitivní výsledky. S napětím očekáváme, jestli se potvrdí i představením nových modelů.

První mezi dovozci (celkem i za listopad 2002), s podílem na trhu 7,74% (11/2002), společnost Renault Česká republika překročila magickou hranici 10 000 prodaných nových vozů. Této hranice bylo v minulosti dasaženo pouze značkami VW a Ford.

Koncem listopadu Renault uvedl na český trh dva nové modely, nový Mégane "Car of the year 2003", "5 hvězdiček v testu Euro NCAP" a Espace čtvrté generace. První reakce české klientely jsou velice slibné a potvrzují fakt, že společnost Renault se vydala s nabídkou jiného pojetí automobilu tím správným směrem.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků