Renault připravuje nový Megane coupé

Francouzská automobilka Renault se rozhodla, že rozšíří své působení v kategorii dvoudvéřových, sportovněji laděných vozů. Po konceptu Laguny Coupé, představeném ve Frankfurtu, přichází na řadu i model Mégane. Vývoj designu dvoudvéřové Laguny je už poměrně daleko, u Méganu zatím nedošlo ani na první oficiální render. Z dostupných zdrojů však víme, že designéři vsadí na eleganci a sportovní „look“ tak, aby oslovil hlavně mladší generaci.

Sportovně laděný Mégane Coupe by se měl dostat do prodejů již v roce 2009 současně s novým Méganem sedan. Podle výrobce, má nové coupé jemně navazovat na svého předchůdce z roku 1996, který si získal nemalou oblibu. Tento dynamicky vypadající vůz by teoreticky mohl dopomoci i ke zvýšení prodejů v Evropě, v každém případě to však bude první vlaštovka nové generace modelů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 17 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 31 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků