Renault připravuje nový Megane coupé

Francouzská automobilka Renault se rozhodla, že rozšíří své působení v kategorii dvoudvéřových, sportovněji laděných vozů. Po konceptu Laguny Coupé, představeném ve Frankfurtu, přichází na řadu i model Mégane. Vývoj designu dvoudvéřové Laguny je už poměrně daleko, u Méganu zatím nedošlo ani na první oficiální render. Z dostupných zdrojů však víme, že designéři vsadí na eleganci a sportovní „look“ tak, aby oslovil hlavně mladší generaci.

Sportovně laděný Mégane Coupe by se měl dostat do prodejů již v roce 2009 současně s novým Méganem sedan. Podle výrobce, má nové coupé jemně navazovat na svého předchůdce z roku 1996, který si získal nemalou oblibu. Tento dynamicky vypadající vůz by teoreticky mohl dopomoci i ke zvýšení prodejů v Evropě, v každém případě to však bude první vlaštovka nové generace modelů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků