Renault připravuje nový Megane coupé

Francouzská automobilka Renault se rozhodla, že rozšíří své působení v kategorii dvoudvéřových, sportovněji laděných vozů. Po konceptu Laguny Coupé, představeném ve Frankfurtu, přichází na řadu i model Mégane. Vývoj designu dvoudvéřové Laguny je už poměrně daleko, u Méganu zatím nedošlo ani na první oficiální render. Z dostupných zdrojů však víme, že designéři vsadí na eleganci a sportovní „look“ tak, aby oslovil hlavně mladší generaci.

Sportovně laděný Mégane Coupe by se měl dostat do prodejů již v roce 2009 současně s novým Méganem sedan. Podle výrobce, má nové coupé jemně navazovat na svého předchůdce z roku 1996, který si získal nemalou oblibu. Tento dynamicky vypadající vůz by teoreticky mohl dopomoci i ke zvýšení prodejů v Evropě, v každém případě to však bude první vlaštovka nové generace modelů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 26 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků