Renault přijde také s dvouspojkovým automatem

Francouzská automobilka Renault chce již v brzké době nasadit do prodejů vlastní dvouspojkový automat. Ten ostatně nemusí nyní složitě vyvíjet, jelikož toto zařízení je již k dispozici u partnerského Nissanu GT-R, který jej s úpravami poskytne Renaultu. Vývoj pro Nissan pak obstarala společnost BorgWarner.

Automobilka Renault si od nasazení této převodovky slibuje snížení emisí CO2, což je v dnešní době parametr číslo jedna... Zlepšený komfort a rychlost řazení proti běžným automatům se pak může uplatnit i ve sportovních modelech Renaultu, které v rámci svých špičkových vlastností potřebují i špičkové převodovky.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků