Renault partnerem Zoo Praha

Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských.
Renault partnerem Zoo Praha
Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských, která se jako jediná na světě v zajetí rozmnožuje, a jedno z největších stád koně Převalského na světě.

V deštivém jarním dni přivítal ředitel Zoo Praha přírůstky, které určitě nemohou do výběhu, klece nebo akvária - čtyři vozy Renault: Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic budou jezdit ve službách pražské Zoo.

Čtyři vozy - Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic, převzal z rukou generálního ředitele Renault ČR, a. s. pana Alaina Schöneborna ředitel pražské Zoo PhDr. Petr Fejk. Na nové přírůstky do pražské Zoo se během dopoledne přišli podívat i dva sloni.

Autor typických výtvarných motivů pražské Zoo, pan Michal Cihlář, připravil pro vozy Renault speciální polepy. Z Kangoo Pampa se tak stal rychlonohý gepard, do devítimístného mikrobusu Master se vejde celé safari a Scénic má výtvarnou úpravu s tučňáky. Věřili byste, že do furgonu Master se vejde i hroch s nosorožcem?

Na den dětí 1.června 2000 je v Zoo Praha připraven "Dětský den v Zoo". Pro děti jsou připraveny hry a soutěže, na stánku Renault se bude podepisovat Leona Machálková. Při této příležitosti zástupci Nadace Terezy Maxové převezmou hračky pro dětské domovy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků