Renault partnerem Zoo Praha

Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských.
Renault partnerem Zoo Praha
Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských, která se jako jediná na světě v zajetí rozmnožuje, a jedno z největších stád koně Převalského na světě.

V deštivém jarním dni přivítal ředitel Zoo Praha přírůstky, které určitě nemohou do výběhu, klece nebo akvária - čtyři vozy Renault: Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic budou jezdit ve službách pražské Zoo.

Čtyři vozy - Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic, převzal z rukou generálního ředitele Renault ČR, a. s. pana Alaina Schöneborna ředitel pražské Zoo PhDr. Petr Fejk. Na nové přírůstky do pražské Zoo se během dopoledne přišli podívat i dva sloni.

Autor typických výtvarných motivů pražské Zoo, pan Michal Cihlář, připravil pro vozy Renault speciální polepy. Z Kangoo Pampa se tak stal rychlonohý gepard, do devítimístného mikrobusu Master se vejde celé safari a Scénic má výtvarnou úpravu s tučňáky. Věřili byste, že do furgonu Master se vejde i hroch s nosorožcem?

Na den dětí 1.června 2000 je v Zoo Praha připraven "Dětský den v Zoo". Pro děti jsou připraveny hry a soutěže, na stánku Renault se bude podepisovat Leona Machálková. Při této příležitosti zástupci Nadace Terezy Maxové převezmou hračky pro dětské domovy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 17 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků