Renault partnerem Zoo Praha

Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských.
Renault partnerem Zoo Praha
Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských, která se jako jediná na světě v zajetí rozmnožuje, a jedno z největších stád koně Převalského na světě.

V deštivém jarním dni přivítal ředitel Zoo Praha přírůstky, které určitě nemohou do výběhu, klece nebo akvária - čtyři vozy Renault: Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic budou jezdit ve službách pražské Zoo.

Čtyři vozy - Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic, převzal z rukou generálního ředitele Renault ČR, a. s. pana Alaina Schöneborna ředitel pražské Zoo PhDr. Petr Fejk. Na nové přírůstky do pražské Zoo se během dopoledne přišli podívat i dva sloni.

Autor typických výtvarných motivů pražské Zoo, pan Michal Cihlář, připravil pro vozy Renault speciální polepy. Z Kangoo Pampa se tak stal rychlonohý gepard, do devítimístného mikrobusu Master se vejde celé safari a Scénic má výtvarnou úpravu s tučňáky. Věřili byste, že do furgonu Master se vejde i hroch s nosorožcem?

Na den dětí 1.června 2000 je v Zoo Praha připraven "Dětský den v Zoo". Pro děti jsou připraveny hry a soutěže, na stánku Renault se bude podepisovat Leona Machálková. Při této příležitosti zástupci Nadace Terezy Maxové převezmou hračky pro dětské domovy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků