Renault partnerem Zoo Praha

Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských.
Renault partnerem Zoo Praha
Pražská Zoo dnes chová na 350 živočišných druhů, z nichž asi 90 patří k druhům ohrožených vyhubením. Může se pochlubit řadou chovatelských úspěchů, mezi "nej"patří největší skupina levhartů mandžuských, která se jako jediná na světě v zajetí rozmnožuje, a jedno z největších stád koně Převalského na světě.

V deštivém jarním dni přivítal ředitel Zoo Praha přírůstky, které určitě nemohou do výběhu, klece nebo akvária - čtyři vozy Renault: Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic budou jezdit ve službách pražské Zoo.

Čtyři vozy - Kangoo Pampa, Master mikrobus, Master furgon a Scénic, převzal z rukou generálního ředitele Renault ČR, a. s. pana Alaina Schöneborna ředitel pražské Zoo PhDr. Petr Fejk. Na nové přírůstky do pražské Zoo se během dopoledne přišli podívat i dva sloni.

Autor typických výtvarných motivů pražské Zoo, pan Michal Cihlář, připravil pro vozy Renault speciální polepy. Z Kangoo Pampa se tak stal rychlonohý gepard, do devítimístného mikrobusu Master se vejde celé safari a Scénic má výtvarnou úpravu s tučňáky. Věřili byste, že do furgonu Master se vejde i hroch s nosorožcem?

Na den dětí 1.června 2000 je v Zoo Praha připraven "Dětský den v Zoo". Pro děti jsou připraveny hry a soutěže, na stánku Renault se bude podepisovat Leona Machálková. Při této příležitosti zástupci Nadace Terezy Maxové převezmou hračky pro dětské domovy.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků