Renault měsíc: ceny nižší až o 80 tisíc

Od 15. dubna do 15. května si můžete u prodejců Renaultu pořídit nový vůz se slevou až 80 tisíc korun, resp. vybrat si výbavu zdarma v uvedené hodnotě. Např. Mégane Air s klimatizací stojí s nejslabším motorem už 399 tisíc a pokud budete mít choutky na rozšířenou výbavu, můžete ušetřit až 70 tisíc korun. Mégane Grandtour pak nabízí výbavu v hodnotě 40 tisíc zdarma, sedan pořídíte se slevou 20 tisíc korun a výbavou na přání v hodnotě 40 tisíc zdarma. Podobné slevy a bonusy nabízí Renault na všechny vozy v nabídce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 27 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků