Renault Mégane dostane novou tvář

Designersky provokativní Renault Mégane se pohybuje na cestách již tři roky, a tak Renault usoudil, že je nejvyšší čas tento vůz ještě trochu oživit. Proto přišel s malým faceliftem. Z dostupných fotografií je vidět, že se facelift zaměřil na přední část. Mégane tak dostane pozměněný přední nárazní a masku, byly mu teké pozměněny přední světlomety. Protože Renault doposud oficiálně neuvolnil žádné informace, nelze v této chvíli říct, jak se facelift promítne do dalších partií, včetně interiéru. Facelift se bude týkat všech verzí tohoto modelu.

Klepněte pro větší obrázek
Faceliftovaná verze Mégane s pozměněnou přední maskou, nárazníkem a světlomety.

Klepněte pro větší obrázek
Současná podoba Mégane

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků