Renault Mégane dostane novou tvář

Designersky provokativní Renault Mégane se pohybuje na cestách již tři roky, a tak Renault usoudil, že je nejvyšší čas tento vůz ještě trochu oživit. Proto přišel s malým faceliftem. Z dostupných fotografií je vidět, že se facelift zaměřil na přední část. Mégane tak dostane pozměněný přední nárazní a masku, byly mu teké pozměněny přední světlomety. Protože Renault doposud oficiálně neuvolnil žádné informace, nelze v této chvíli říct, jak se facelift promítne do dalších partií, včetně interiéru. Facelift se bude týkat všech verzí tohoto modelu.

Klepněte pro větší obrázek
Faceliftovaná verze Mégane s pozměněnou přední maskou, nárazníkem a světlomety.

Klepněte pro větší obrázek
Současná podoba Mégane

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků