Renault Mégane dostane novou tvář

Designersky provokativní Renault Mégane se pohybuje na cestách již tři roky, a tak Renault usoudil, že je nejvyšší čas tento vůz ještě trochu oživit. Proto přišel s malým faceliftem. Z dostupných fotografií je vidět, že se facelift zaměřil na přední část. Mégane tak dostane pozměněný přední nárazní a masku, byly mu teké pozměněny přední světlomety. Protože Renault doposud oficiálně neuvolnil žádné informace, nelze v této chvíli říct, jak se facelift promítne do dalších partií, včetně interiéru. Facelift se bude týkat všech verzí tohoto modelu.

Klepněte pro větší obrázek
Faceliftovaná verze Mégane s pozměněnou přední maskou, nárazníkem a světlomety.

Klepněte pro větší obrázek
Současná podoba Mégane

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků