Renault Kangoo dostal malý facelift

V Evropě oblíbený model užitkového i rodinného vozu Kangoo dostane pro modelový rok 2006 facelift. Ten se odehrává pouze v menších detailech. Exteriér se bude odlišovat pouze upravenou přední maskou, čirými směrovými světly a širší paletou barev. V interiéru se změna téměř neodehrála, mimo možnost objednání nových vzorů a barev čalounění se nic nezměnilo.

Kangoo bude dodávan s dvojicí benzínových motorů o objemu 1.2 l 16V s výkonem 55 kW (75 k) a motoru 1.6 16V s výkonem 70 kW (95 k). Naftové motory bude zastupovat 1.5 dCi ve třech výkonových verzích, 45 kW (61 k), 50 kW (68 k) a 62 kW (84 k), plnící normu EURO IV. Mimo tyto motory bude možné tradičně objednat i verzi s alternativním pohonem na propan butan (LPG) přímo z výroby. Výkon bude přenášen standardně pětistupňovým manuálem s možností zakoupení čtyřstupňového automatu k nejvýkonějšímu nafťáku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Faceliftované Kangoo doznalo pro modelový rok 2006 pouze kosmetických změn.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Trojice řešení předního nárazníku od černého v základní výbavě, po plně lakovaný v barvě vozu u nejvyšší výbavy.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Původní podoba modelu Kangoo

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků