Renault Ellypse: další neuvěřitelný koncept francouzské automobilky

Zdá se, že Renault nabral zcela nový směr v designu. To, co začalo modelem avantime, pokračovalo vel satisem a novým meganem, nyní vyvrcholilo konceptem Ellypse. Ten byl představen včera oficiálně představen tiskovou zprávou i spoustou fotografií. Vzhledem k tomu, že o ellypsu připravujeme článek, následují jen stručné informace o osm fotografií.

Ellypse je auto velikostí podobné zhruba cliu, přitom uvnitř najdete dostatek místa jako ve vozech typu MPV. Díky absenci středového sloupku (jako u avantimu) a netradičnímu otevírání dveří je velmi usnadněn nástup do auta, ato zejména cestujícím na zadních sedadlech. Vůbec sedadla jsou velmi zajímavá, lze je velmi snadno elektricky polohovat a kromě toho je možné je zcela schovat do podlahy a vytvořit tak ložný prostor pro dvě osoby! Zkrátka MPV jak má být, jen trošku menší. Palubní deska se pak přestěhovala do středového sloupku tak, jak u nového espacu či avantimu.

Zkrátka ellypse zcela převrací chápání současného automobilu, proto se mu budeme věnovat v samostatném článku v pondělním vydání. Nyní se už jen pokochojte několika fotografiemi.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků