Renault Clio Sport ve francouzských médiích

O nové generaci Renaultu Clio jsme na AutoRevue.cz psali již několikrát, resp. ukázali jsme několik sad fotografií různé kvality. Naposledy to byly obrázky z představení Clia dealerům. Francouzská média jsou v odhalování tajemství okolo třetí generace Clia ještě dále, zveřejnila totiž podobu verze Sport, která by měla být vybavena dvoulitrem s výkonem až 192 k, tedy 141 kW (špionážní fotografie s maskováním). Z nových obrázků jsou dobře patrné základní rysy novinky, které na starších menších fotografiích tolik nevynikly.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků