Renault Clio Sport ve francouzských médiích

O nové generaci Renaultu Clio jsme na AutoRevue.cz psali již několikrát, resp. ukázali jsme několik sad fotografií různé kvality. Naposledy to byly obrázky z představení Clia dealerům. Francouzská média jsou v odhalování tajemství okolo třetí generace Clia ještě dále, zveřejnila totiž podobu verze Sport, která by měla být vybavena dvoulitrem s výkonem až 192 k, tedy 141 kW (špionážní fotografie s maskováním). Z nových obrázků jsou dobře patrné základní rysy novinky, které na starších menších fotografiích tolik nevynikly.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků