Renault a Dacia vyprodávají sklady. Z ceny vozu vám škrtnou až 50.000 Kč

Květen je u Renaultu a Dacie ve znamení akčních nabídek pro skladové vozy.

Renault a Dacia přichází na květen s nabídkou zaměřenou na skladové vozy všech modelových řad s mnoha výhodami pro zákazníka. Nejvyšších výhod ale dosáhnete, když u obou značek zvolíte některou z nabízených forem financování. Například cena Dacie Duster tak může cenou klesnout až o 50.000 Kč, ostatně tuto akci jsme už zmiňovali.

Logo Renaultu nebylo vždy kosočtverec. Takto se v posledních 122 letech vyvíjelo

Logo Renaultu nebylo vždy kosočtverec. Takto se v posledních 122 letech vyvíjelo

V případě rumunské značky pak přichází na vybrané skladové Logany MCV také sleva 5000 Kč a české zastoupení zmiňuje, že se jedná o poslední možnost, jak praktičtější Logan ukořistit. Jak už jsme informovali nedávno, levný kombík se totiž nejspíš nedožije podzimu a z nabídky zmizí. Kromě toho Dacia už chystá novou generaci Loganu.

Další akční nabídkou jsou i LPG varianty Dusteru a Sandera bez příplatku, pokud zákazník využije zvýhodnění 20.000 Kč v případě financování Premium. Na skladové vozy Dacia se podívejte zde. V rámci akčního května pak Dacia uvádí i možnost odložení splátek na 3 měsíce a 0% finanční navýšení, což ostatně zavádí i Renault.

Nová Dacia Duster je teď nejdostupnější v historii. Musíte jen splnit pár podmínek

Nová Dacia Duster je teď nejdostupnější v historii. Musíte jen splnit pár podmínek

U Renaultu je tedy situace podobná a také se drží především skladových vozů, u kterých přichází zvýhodnění nad rámec normálních akčních nabídek, a ve stylu „financování je výhodnější než nákup za hotové“. U osobních vozů totiž přichází slevy až o 140.000 Kč, zatímco u skladových užitkových modelů až o 200.000 Kč.

Přehled nabízených vozů najdete zde. Renault u vybraných modelů nabízí také výkupní bonus až 15.000 Kč. Například nové Clio tak začíná na 265.000 Kč, přičemž ze skladů se značka zbavuje i předešlé generace nyní do 250.000 Kč. Největší slevu nyní dostává elektrické Zoe, které dostává zmíněnou slevu 140.000 Kč a teď začíná na částce 695.000 Kč.

Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 74 příspěvků
Minitest Volkswagen up! GTI (85 kW): Meziměstská střela i obětní beránek

Volkswagen up! GTI

Utratit více než 400.000 Kč za městské auto se spalovacím motorem může kdekomu připadat jako holý nesmysl. Všechno ale začne dávat smysl, když vezmete v úvahu tři magická písmena na jeho zádi a pořádně se projedete.

21.  5.  2020 | Jan Mička | 13 příspěvků
TEST Audi S8 TFSI quattro (420 kW): Lepší sportovní limuzína tu ještě nebyla!

Audi S8 TFSI quattro 420 kW

Specifikace testovacích automobilů se často vejdou na jeden papír velikosti A4. K testovanému Audi S8 bylo takových papírů 26.

19.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků