Renault a Dacia vyprodávají sklady. Z ceny vozu vám škrtnou až 50.000 Kč

Květen je u Renaultu a Dacie ve znamení akčních nabídek pro skladové vozy.

Renault a Dacia přichází na květen s nabídkou zaměřenou na skladové vozy všech modelových řad s mnoha výhodami pro zákazníka. Nejvyšších výhod ale dosáhnete, když u obou značek zvolíte některou z nabízených forem financování. Například cena Dacie Duster tak může cenou klesnout až o 50.000 Kč, ostatně tuto akci jsme už zmiňovali.

Logo Renaultu nebylo vždy kosočtverec. Takto se v posledních 122 letech vyvíjelo

Logo Renaultu nebylo vždy kosočtverec. Takto se v posledních 122 letech vyvíjelo

V případě rumunské značky pak přichází na vybrané skladové Logany MCV také sleva 5000 Kč a české zastoupení zmiňuje, že se jedná o poslední možnost, jak praktičtější Logan ukořistit. Jak už jsme informovali nedávno, levný kombík se totiž nejspíš nedožije podzimu a z nabídky zmizí. Kromě toho Dacia už chystá novou generaci Loganu.

Další akční nabídkou jsou i LPG varianty Dusteru a Sandera bez příplatku, pokud zákazník využije zvýhodnění 20.000 Kč v případě financování Premium. Na skladové vozy Dacia se podívejte zde. V rámci akčního května pak Dacia uvádí i možnost odložení splátek na 3 měsíce a 0% finanční navýšení, což ostatně zavádí i Renault.

Nová Dacia Duster je teď nejdostupnější v historii. Musíte jen splnit pár podmínek

Nová Dacia Duster je teď nejdostupnější v historii. Musíte jen splnit pár podmínek

U Renaultu je tedy situace podobná a také se drží především skladových vozů, u kterých přichází zvýhodnění nad rámec normálních akčních nabídek, a ve stylu „financování je výhodnější než nákup za hotové“. U osobních vozů totiž přichází slevy až o 140.000 Kč, zatímco u skladových užitkových modelů až o 200.000 Kč.

Přehled nabízených vozů najdete zde. Renault u vybraných modelů nabízí také výkupní bonus až 15.000 Kč. Například nové Clio tak začíná na 265.000 Kč, přičemž ze skladů se značka zbavuje i předešlé generace nyní do 250.000 Kč. Největší slevu nyní dostává elektrické Zoe, které dostává zmíněnou slevu 140.000 Kč a teď začíná na částce 695.000 Kč.

Dacia

Dacia je rumunská automobilka, která od roku patří do skupiny Renault. Byla založena v roce 1966 a už v té době s Renaultem spolupracovala.

V portfoliu Dacie jsou zejména vozy nižší cenové kategorie, například i terénní Dacia Duster, která v roce 2017 dostala již druhou generace.

Dacia LoganDacia Sandero • Dacia Duster • Dacia Lodgy • Dacia Dokker

TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků