Red Bull překonal sám sebe. Formule 1 v Česku a na Slovensku bere dech (video)

Před časem vzbudila pozdvižení formule stáje Red Bull na Karlově mostě v Praze. Ale vydala se napříč celou republikou. Výsledek stojí fakt za to...

Stáj Red Bull se nebojí dávat své stroje na odiv v nezvyklých situacích a na exotických místech. Poslední štací byla naše republika, v níž vznikl snímek s názvem From Castle to Castle – tedy od hradu k hradu. Jméno odkazuje na Pražský a Bratislavský hrad, ale řádění probíhalo také na Moravě.

Už i Škoda Fabia má svou vlastní píseň. Od této se však automobilka distancuje

Už i Škoda Fabia má svou vlastní píseň. Od této se však automobilka distancuje

Dále pak okolo hlavy Franze Kafky na pražské Národní třídě, na zámku Lednice, pod Tatrami (kde se formule setká s na zádech letícím akrobatickým letounem, pilotovaným Martinem Šonkou) i v nich... Red Bull nevynechal žádnou pořádnou zajímavost.

Novinářská Toyota GR Yaris dopadla špatně. Podívejte, jak ji dali Češi do pucu

Novinářská Toyota GR Yaris dopadla špatně. Podívejte, jak ji dali Češi do pucu

Vůz v snímcích a ve videu je monopost RB7 z roku 2011, za jeho volant usedl David Coulthard. Užijte si tuto parádní akční jízdu, z níž zaplesá srdce každého Čechoslováka!

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

Fiat 500e La Prima (87 kW)

Fiat 500e je dalším elektromobilem do města, který vysokou cenu techniky balí do luxusního kabátku a přichází s řadou krásných detailů. Má ale na to rovnat se s Hondou e?

27.  7.  2021 | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Ford Focus 3d 2.0 ZETEC: Vůz roku 1999 už jen kvete. Jak si vedl 20 let zpět?

Ford Focus 3d 2.0 ZETEC

Ford Focus první generace, evropské Auto roku 1999, vypadá i v dnešní době dobře. Rozhodně zajímavěji než jeho zatím poslední následovník z roku 2018. Připomeňte si test třídveřové verze, který v roce 2001 přinesli kolegové z Auto.cz

24.  7.  2021 | Tomáš Zajíček | 15 příspěvků
První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 54 příspěvků