Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004

Organizační výbor letních olympijských her v Athénách oznámil, že hlavním národním sponzorem bude dovozce automobilů Hyundai.
Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004
Na otázku, proč společnost Hellas P&R Davari S.A usilovala o získání statutu hlavního národního sponzora olympijských her v roce 2004 je poměrně jednoduchá odpověď. Stačí, když si jako příklad vezmeme olympijské hry v Sydney.

Australská automobilka Holden (patřící do koncernu GM) byla také hlavním národním sponzorem a po skončení her si vydobyla a udržela vedoucí postavení na trhu. O to samé se snaží i Huyndai Hellas P&R Davari S.A.

Organizátoři her museli vybírat z dovozců automobilů, protože v Řecku není žádná domácí automobilka. Předseda představenstva Huyndai Hellas P&R Davari S.A, Panos Davaris, řekl, že je hrdý na to, že organizátoři vybrali právě Huyndai a předpokládá zároveň, že to přispěje k popularizaci značky Huyndai na řeckém trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 74 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků