Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004

Organizační výbor letních olympijských her v Athénách oznámil, že hlavním národním sponzorem bude dovozce automobilů Hyundai.
Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004
Na otázku, proč společnost Hellas P&R Davari S.A usilovala o získání statutu hlavního národního sponzora olympijských her v roce 2004 je poměrně jednoduchá odpověď. Stačí, když si jako příklad vezmeme olympijské hry v Sydney.

Australská automobilka Holden (patřící do koncernu GM) byla také hlavním národním sponzorem a po skončení her si vydobyla a udržela vedoucí postavení na trhu. O to samé se snaží i Huyndai Hellas P&R Davari S.A.

Organizátoři her museli vybírat z dovozců automobilů, protože v Řecku není žádná domácí automobilka. Předseda představenstva Huyndai Hellas P&R Davari S.A, Panos Davaris, řekl, že je hrdý na to, že organizátoři vybrali právě Huyndai a předpokládá zároveň, že to přispěje k popularizaci značky Huyndai na řeckém trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků