Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004

Organizační výbor letních olympijských her v Athénách oznámil, že hlavním národním sponzorem bude dovozce automobilů Hyundai.
Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004
Na otázku, proč společnost Hellas P&R Davari S.A usilovala o získání statutu hlavního národního sponzora olympijských her v roce 2004 je poměrně jednoduchá odpověď. Stačí, když si jako příklad vezmeme olympijské hry v Sydney.

Australská automobilka Holden (patřící do koncernu GM) byla také hlavním národním sponzorem a po skončení her si vydobyla a udržela vedoucí postavení na trhu. O to samé se snaží i Huyndai Hellas P&R Davari S.A.

Organizátoři her museli vybírat z dovozců automobilů, protože v Řecku není žádná domácí automobilka. Předseda představenstva Huyndai Hellas P&R Davari S.A, Panos Davaris, řekl, že je hrdý na to, že organizátoři vybrali právě Huyndai a předpokládá zároveň, že to přispěje k popularizaci značky Huyndai na řeckém trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků