Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004

Organizační výbor letních olympijských her v Athénách oznámil, že hlavním národním sponzorem bude dovozce automobilů Hyundai.
Řecký dovozce automobilů Hyundai, parterem LOH 2004
Na otázku, proč společnost Hellas P&R Davari S.A usilovala o získání statutu hlavního národního sponzora olympijských her v roce 2004 je poměrně jednoduchá odpověď. Stačí, když si jako příklad vezmeme olympijské hry v Sydney.

Australská automobilka Holden (patřící do koncernu GM) byla také hlavním národním sponzorem a po skončení her si vydobyla a udržela vedoucí postavení na trhu. O to samé se snaží i Huyndai Hellas P&R Davari S.A.

Organizátoři her museli vybírat z dovozců automobilů, protože v Řecku není žádná domácí automobilka. Předseda představenstva Huyndai Hellas P&R Davari S.A, Panos Davaris, řekl, že je hrdý na to, že organizátoři vybrali právě Huyndai a předpokládá zároveň, že to přispěje k popularizaci značky Huyndai na řeckém trhu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků