RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

Tato úprava polahodí oku znalce, který dokáže ocenit kreativitu tvůrce. Tunerská společnost RDX Racedesign to má již v názvu. Prostě auto po stránce vzhledu upraví do podoby, aby vypadalo, že jezdí opravdu hodně rychle. A nynější dílo, postavené na starší generaci Audi A3 musí, dle vzhledu, porážet hravě Veyron a navíc po otevření dveří dohoní i létajícího Fantomase.

Ale zpět k vozu. Pokud vlastníte starší generaci Audi A3, můžete si ji nechat pořádně přepracovat a radikálně změnit vzhled. Na úpravě zaujme ostře zelená barva a LSD dveře. Létající Audi pak může mít i kompletně přepracovanou přední masku, která nápadně připomíná Audi A3 současné generace.

Součástí balíku je i další pseudo závodní přestavba, která čítá nové prahové nástavce, přepracování zádě, radikální snížení, nasazení pořádných kol a změny dokorací v interiéru. O tom, že s daným vozem si není radno zadávat hovoří i výfuk, tedy pořádný lauf, který udělá kus práce při balení Aničky ze sousední vesnice.

Dodejme jen, že někomu se to asi líbí, protože podobné vozy lze na silnici potkávat poměrně často. Pokud se vůz osadí dobrým audiem a to vše bude postaveno na verzi s motorem o maximálním výkonu 50 kW, což je maximum podobných vozů, bude o úspěch postaráno.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
RDX Audi A3
Test letních pneumatik má překvapivého vítěze. Mladou značku Falken

Test letních pneumatik má překvapivého vítěze. Mladou značku Falken

Autoklub ADAC otestoval šestnáct letních pneumatik v rozměru 205/55 R16 V a čtrnáct plášťů 175/65 R14 T.

včera | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků