RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

Tato úprava polahodí oku znalce, který dokáže ocenit kreativitu tvůrce. Tunerská společnost RDX Racedesign to má již v názvu. Prostě auto po stránce vzhledu upraví do podoby, aby vypadalo, že jezdí opravdu hodně rychle. A nynější dílo, postavené na starší generaci Audi A3 musí, dle vzhledu, porážet hravě Veyron a navíc po otevření dveří dohoní i létajícího Fantomase.

Ale zpět k vozu. Pokud vlastníte starší generaci Audi A3, můžete si ji nechat pořádně přepracovat a radikálně změnit vzhled. Na úpravě zaujme ostře zelená barva a LSD dveře. Létající Audi pak může mít i kompletně přepracovanou přední masku, která nápadně připomíná Audi A3 současné generace.

Součástí balíku je i další pseudo závodní přestavba, která čítá nové prahové nástavce, přepracování zádě, radikální snížení, nasazení pořádných kol a změny dokorací v interiéru. O tom, že s daným vozem si není radno zadávat hovoří i výfuk, tedy pořádný lauf, který udělá kus práce při balení Aničky ze sousední vesnice.

Dodejme jen, že někomu se to asi líbí, protože podobné vozy lze na silnici potkávat poměrně často. Pokud se vůz osadí dobrým audiem a to vše bude postaveno na verzi s motorem o maximálním výkonu 50 kW, což je maximum podobných vozů, bude o úspěch postaráno.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
RDX Audi A3
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků