RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

Tato úprava polahodí oku znalce, který dokáže ocenit kreativitu tvůrce. Tunerská společnost RDX Racedesign to má již v názvu. Prostě auto po stránce vzhledu upraví do podoby, aby vypadalo, že jezdí opravdu hodně rychle. A nynější dílo, postavené na starší generaci Audi A3 musí, dle vzhledu, porážet hravě Veyron a navíc po otevření dveří dohoní i létajícího Fantomase.

Ale zpět k vozu. Pokud vlastníte starší generaci Audi A3, můžete si ji nechat pořádně přepracovat a radikálně změnit vzhled. Na úpravě zaujme ostře zelená barva a LSD dveře. Létající Audi pak může mít i kompletně přepracovanou přední masku, která nápadně připomíná Audi A3 současné generace.

Součástí balíku je i další pseudo závodní přestavba, která čítá nové prahové nástavce, přepracování zádě, radikální snížení, nasazení pořádných kol a změny dokorací v interiéru. O tom, že s daným vozem si není radno zadávat hovoří i výfuk, tedy pořádný lauf, který udělá kus práce při balení Aničky ze sousední vesnice.

Dodejme jen, že někomu se to asi líbí, protože podobné vozy lze na silnici potkávat poměrně často. Pokud se vůz osadí dobrým audiem a to vše bude postaveno na verzi s motorem o maximálním výkonu 50 kW, což je maximum podobných vozů, bude o úspěch postaráno.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
RDX Audi A3
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 27 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků