RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

RDX Audi A3: drsný tuning pro starší A3

Tato úprava polahodí oku znalce, který dokáže ocenit kreativitu tvůrce. Tunerská společnost RDX Racedesign to má již v názvu. Prostě auto po stránce vzhledu upraví do podoby, aby vypadalo, že jezdí opravdu hodně rychle. A nynější dílo, postavené na starší generaci Audi A3 musí, dle vzhledu, porážet hravě Veyron a navíc po otevření dveří dohoní i létajícího Fantomase.

Ale zpět k vozu. Pokud vlastníte starší generaci Audi A3, můžete si ji nechat pořádně přepracovat a radikálně změnit vzhled. Na úpravě zaujme ostře zelená barva a LSD dveře. Létající Audi pak může mít i kompletně přepracovanou přední masku, která nápadně připomíná Audi A3 současné generace.

Součástí balíku je i další pseudo závodní přestavba, která čítá nové prahové nástavce, přepracování zádě, radikální snížení, nasazení pořádných kol a změny dokorací v interiéru. O tom, že s daným vozem si není radno zadávat hovoří i výfuk, tedy pořádný lauf, který udělá kus práce při balení Aničky ze sousední vesnice.

Dodejme jen, že někomu se to asi líbí, protože podobné vozy lze na silnici potkávat poměrně často. Pokud se vůz osadí dobrým audiem a to vše bude postaveno na verzi s motorem o maximálním výkonu 50 kW, což je maximum podobných vozů, bude o úspěch postaráno.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
RDX Audi A3
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků