Range Rover Westminster: další novoroční edice

Britská automobilka Land Rover má pro vybrané zákazníky připravenou další z každoročních speciálních edicí.
Range Rover Westminster: další novoroční edice

Range Rover Westminster patří mezi edice, které přichází na trh každý rok a jsou určeny pro individualisty s důrazem na luxus a komfort. Tomu je také podřízen styling, výbava a také cena.

Edice, která je určena pro zákazníky ve Spojených státech, bude stát pro Američany nemalých 105 000 dolarů, což je cenovka poměrně vysoká. Za to se ale bude Range snažit nabídnout to nejlepší ze svého arzenálu - excelentní terénní schopnosti zabalené do luxusního stylu hodného anglického šlechtice.

Za danou sumu tak zákazník získá Range Rover s přeplňovaným osmiválcem o výkonu 400 koní. Základem vizuální výjimečnosti bude speciální lakování Java Black, působivý vzhled budou podtrhovat 20" kola z lehké slitiny v designu určeném jen pro tuto sérii. interiér v provedení Westminster Grey bude krom maximální výbavy oplývat také kůží a hlavně dřevem. Speciální doplňky z přírodního i tmavě lakovaného dubu najdete téměř na každém rohu.

Pokud vás tato edice zaujala, nezbývá než si pro ni zajet do Ameriky. K dispozici bude jen 500 kusů, tak neváhejte...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Range Rover Westminster

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků