Range Rover Sport LE: zaměřeno na luxus

Britská automobilka Land Rover připravila luxusní edici svého vlajkového modelu Range Rover. A stojí za to.
Range Rover Sport LE: zaměřeno na luxus

Jen 250 šťastlivců si bude užívat jízdu v luxusním provedení výkonného SUV Range Rover s označením Sport Limited Edition. A navíc půjde o šťastlivce ze Spojených států, kam tato edice míří. U nás, jak to již bývá, jednoduše utřeme nos. A o co že to přijdeme?

V první řadě o nový optický paket tohoto vozu. Pro tento vůz jsou 20" kola v podstatě standardem a u LE tomu není jinak. Je třeba také připočítat karosářské doplňky na předním a zadním nárazníku, černou perleťovou metalízu, zatmavená okna a nové koncovky výfuku.

Interiér pak zdobí Luxury Package, tedy kompletní čalounění z pravé kůže, navigační systém, DVD multimediální centrum, více zónová klimatizace, kompletní elektrická výbava a mnoho dalšího. Pro komfort je zde také nezbytný vzduchový podvozek.

A to nejlepší na závěr. Americký zákazník za tento model s motorem V8 zaplatí 81 450 dolarů, tedy zhruba 1,65 mil. Kč. Pro představu, u nás stojí základní model s V8 motorem 1,9 mil. Kč a s podobnou výbavou by se cena vyšplhala hodně nad 2 miliony.

Tip: Přečtěte si test vrcholné verze Range Roveru Sport.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Range Rover Sport LE

 

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky