Range Rover dostane opět pár vylepšení

Britská automobilka Land Rover očividně nemá ráda tradiční pojetí faceliftu. Ten většinou probíhá okolo poloviny života daného modelu a přichází jako komplexní balíček úprav a inovací.

Tip: Velký test Range Rover Sport 4,2 SC naleznete zde

Jenže Land Rover u modelu Range Rover jeden rok inovuje motory, druhý rok přidá další, třetí rok změní něco na karosérii a další rok udělá něco úplně nového. Prostě stále přichází s něčím, co jaksi nutí zákazníky kupovat tyto vozy.

Nyní tedy přichází na řadu inovace v interiéru a trochu ve výbavách. To by mělo stačit do roku 2011, kdy má přijít nástupce.

Nově se u Range Roveru dočkáme pozměněné palubní desky. Nové tvary s novými ovládači a novými odkládacími prostory má oživit již trochu archaický vzhled. K tomu je třeba nové dekorativní materiály a nové bezpečnostní prvky jako jsou inovované opěrky hlavy a nové airbagy.

Z pohledu výbav určitě zaujme elektronická ruční brzda v základní výbavě všech modelů, stejně jako systém Terrain Response. Za pozornost stojí také nové ventilované sedačky.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků