Range Rover dostane opět pár vylepšení

Britská automobilka Land Rover očividně nemá ráda tradiční pojetí faceliftu. Ten většinou probíhá okolo poloviny života daného modelu a přichází jako komplexní balíček úprav a inovací.

Tip: Velký test Range Rover Sport 4,2 SC naleznete zde

Jenže Land Rover u modelu Range Rover jeden rok inovuje motory, druhý rok přidá další, třetí rok změní něco na karosérii a další rok udělá něco úplně nového. Prostě stále přichází s něčím, co jaksi nutí zákazníky kupovat tyto vozy.

Nyní tedy přichází na řadu inovace v interiéru a trochu ve výbavách. To by mělo stačit do roku 2011, kdy má přijít nástupce.

Nově se u Range Roveru dočkáme pozměněné palubní desky. Nové tvary s novými ovládači a novými odkládacími prostory má oživit již trochu archaický vzhled. K tomu je třeba nové dekorativní materiály a nové bezpečnostní prvky jako jsou inovované opěrky hlavy a nové airbagy.

Z pohledu výbav určitě zaujme elektronická ruční brzda v základní výbavě všech modelů, stejně jako systém Terrain Response. Za pozornost stojí také nové ventilované sedačky.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků