RaceDesign Sharan a Alhambra, drsný a drsnější

RaceDesign Sharan a Alhambra, drsný a drsnější

Snad každý fanda motorismu si vzpomene na speciální tovární model automobilky Renault. Jednalo se o upravené rodinné MPV Espace, který dostal za přední sedačky motor z formule. Výkon 800 koní, stovka pod tři sekundy a maximálka přes 320 km/h. Na rodinný autobus úctyhodné parametry.

A zřejmě tady někde se inspirovali hoši z RaceDesignu. Ti připravili velmi drsný stylingový paket pro německý Volkswagen Sharan, resp. Seat Alhambru.

O tom, co vše je nové, si můžete udělat obrázek sami, ale nemohu nedodat, že takto vytuněný hyperbus působí opravdu drsně. Pokud jede tak rychle, jak vypadá, pak má Veyron po rekordu. A pokud správný tuning přitahuje sličné děvy z diskotéky, pak dává RaceDesign i některým usedlejším jedincům návod jak na to...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mistr Drsoň
Klepněte pro větší obrázek 
Renault Espace F1
TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 63 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků