RaceDesign Sharan a Alhambra, drsný a drsnější

RaceDesign Sharan a Alhambra, drsný a drsnější

Snad každý fanda motorismu si vzpomene na speciální tovární model automobilky Renault. Jednalo se o upravené rodinné MPV Espace, který dostal za přední sedačky motor z formule. Výkon 800 koní, stovka pod tři sekundy a maximálka přes 320 km/h. Na rodinný autobus úctyhodné parametry.

A zřejmě tady někde se inspirovali hoši z RaceDesignu. Ti připravili velmi drsný stylingový paket pro německý Volkswagen Sharan, resp. Seat Alhambru.

O tom, co vše je nové, si můžete udělat obrázek sami, ale nemohu nedodat, že takto vytuněný hyperbus působí opravdu drsně. Pokud jede tak rychle, jak vypadá, pak má Veyron po rekordu. A pokud správný tuning přitahuje sličné děvy z diskotéky, pak dává RaceDesign i některým usedlejším jedincům návod jak na to...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mistr Drsoň
Klepněte pro větší obrázek 
Renault Espace F1
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků