RaceDesign Sharan a Alhambra, drsný a drsnější

RaceDesign Sharan a Alhambra, drsný a drsnější

Snad každý fanda motorismu si vzpomene na speciální tovární model automobilky Renault. Jednalo se o upravené rodinné MPV Espace, který dostal za přední sedačky motor z formule. Výkon 800 koní, stovka pod tři sekundy a maximálka přes 320 km/h. Na rodinný autobus úctyhodné parametry.

A zřejmě tady někde se inspirovali hoši z RaceDesignu. Ti připravili velmi drsný stylingový paket pro německý Volkswagen Sharan, resp. Seat Alhambru.

O tom, co vše je nové, si můžete udělat obrázek sami, ale nemohu nedodat, že takto vytuněný hyperbus působí opravdu drsně. Pokud jede tak rychle, jak vypadá, pak má Veyron po rekordu. A pokud správný tuning přitahuje sličné děvy z diskotéky, pak dává RaceDesign i některým usedlejším jedincům návod jak na to...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mistr Drsoň
Klepněte pro větší obrázek 
Renault Espace F1
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků