Ptejte se online: na pojišťovnu nemusíte být sami

V listopadovém vydání měsíčníku Osobní finance jste mohli najít rozhovor s pracovníky Asociace poškozených, poskytující právní zastoupení motoristům při vymáhání náhrad z povinného ručení viníků nehod u jejich pojišťoven. Článek v nezkrácené podobě najdete také na webu FinExpert.cz, kde si jej můžete přečíst v nezkrácené formě.

Na veškeré podrobnosti, které vás k tomuto tématu zajímají, se můžete ptát také v našem online rozhovoru. Na vaše otázky bude odpovídat Bc. Antonín Zeman, specialista advokátní kanceláře Mgr. P. Rybáře ze Sokolova, která poskytuje Asociaci poškozených právní služby. Rozhovor proběhne 30. listopadu od 13 do 14 hodin, otázky však už můžete klást nyní.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 38 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků