PSA míří do Jižní Ameriky

Jižní Amerika se stává lákadlem pro velké evropské automobilky. Po tom, co chce svá křídla v Brazílii roztáhnout italský Fiat, se na tamním trhu pokusí prorazit i francouzský koncern PSA Peugeot Citroën.

Investice o hodnotě půl miliardy dolarů bude nasměrována do zemí sdružení Moscour. Sem patří deset přidružených států Jižní Ameriky, mimo jiné i Argentina, Brazílie, Uruguay a Venezuela. Právě na trzích v Brazílii a Argentině chce PSA do konce tohoto desetiletí zdvojnásobit své prodeje, přičemž největší podíl z investice poputuje právě tam. Do této doby chce v tomto regionu uvést na trh až 12 nových modelů Peugeotu a Citroënu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků