První varianta nového Golfu se bude jmenovat Touran

Na začátku příštího roku se začne prodávat první karosářská varianta nového Golvu páté generace. Půjde o MPV s názvem Touran; zdá se mi, že se až příliš podobá názvu SUV Touareg. Rozvor by měl být o deset centimetrů delší než u Golfu, tedy 2,7 m (Golf bude mít 2,6 m). MPV bude nabízeno s motory FSI (přímé vstřikování) a TDI od 100 do 136 koní (74 až 100 kW). Délka Golfiku bude činit 4,39 m, šížka 1,79 m a výška 1,63 m. Do standardní výbavy bude podle všeho patřit nejen ABS, ale také ESP a šestice airbagů - přední, boční a hlavové.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků