První Rolls-Royce Drophead Coupé vydražen za 43 milionů

Úplně první kabriolet Phantom Drophead Coupé z dílny aristokratického Rolls-Royce, byl vydražen ve Spojených státech. Cena se v aukci vyšplhala na neskutečné 2 miliony dolarů, což představuje něco přes 43 milionů korun.

Vůz bude dodán majiteli ještě v letošním roce a ten se tak stane tím vyvoleným, který se v něm bude moci prohánět dříve, než u smetánky tak trochu zevšední. Celá produkce na letošní rok je totiž beznadějně vyprodána a také příští léta na tom nejsou lépe.

Rolls-Royce tak díky novému kabriu výrazně navýší své prodeje a mateřské BMW se může definitivně uklidnit, že investice do anglické klasiky nebude ztrátová.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků