První Rolls-Royce Drophead Coupé vydražen za 43 milionů

Úplně první kabriolet Phantom Drophead Coupé z dílny aristokratického Rolls-Royce, byl vydražen ve Spojených státech. Cena se v aukci vyšplhala na neskutečné 2 miliony dolarů, což představuje něco přes 43 milionů korun.

Vůz bude dodán majiteli ještě v letošním roce a ten se tak stane tím vyvoleným, který se v něm bude moci prohánět dříve, než u smetánky tak trochu zevšední. Celá produkce na letošní rok je totiž beznadějně vyprodána a také příští léta na tom nejsou lépe.

Rolls-Royce tak díky novému kabriu výrazně navýší své prodeje a mateřské BMW se může definitivně uklidnit, že investice do anglické klasiky nebude ztrátová.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků