První pohled na Audi AI:me ještě před premiérou. Pořád má co skrývat

Kompaktní autonomní automobil do města. To, o čem se dříve jenom mluvilo, se teď pomalu ale jistě chystá na světové autosalony.

Audi odhalilo první snímek očekávaného vozu ještě před oficiální premiérou na autosalonu v Šanghaji, která proběhne v pondělí 15. dubna. Že jde o Audi, asi na první pohled nepoznáte. Poznávacím znakem je tu ale světlomet ostře zaklenutý do blatníku, což patří k designovému jazyku značky.

Audi chystá do Šanghaje nový koncept. AI:me bude autonomní kompakt do města

Audi chystá do Šanghaje nový koncept. AI:me bude autonomní kompakt do města

„Audi AI:me je název nové designové studie, kterou předvedeme na autosalonu v Šanghaji. Tento koncept představuje naší vizi o kompaktním autonomním voze určeném do velkých měst zítřka“, tvrdí automobilka v oficiálním prohlášení.

K tomu, co o voze zatím víme, se kromě snímku žádná nová informace neobjevila, a i tak jsou dostupné informace zatím jen okrajové. Automobil by měl nabídnout plně autonomní jízdu a řadu displejů v interiéru. Nejmodernější technologie a umělá inteligence na palubě jsou pak samozřejmostí.

Audi Q4 e-tron oficiálně: Další elektrické SUV Audi čekejte na konci roku 2020

Audi Q4 e-tron oficiálně: Další elektrické SUV Audi čekejte na konci roku 2020

Vsadíme si na to, že pod kapotou bude čistě elektrické ústrojí. Co jiného také od konceptu budoucnosti čekat. Počkejme si ale, do oficiálního představení zbývá jen pár dní.

Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků
TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

Ford Ranger Raptor

Další dva válce by evropský Raptor potřeboval jako prase drbání. Naopak automat klidně mohl mít o tři nebo čtyři kvalty méně. Svým speciálním podvozkem však nový Ranger beztak o parník převyšuje všechno, co jste dosud ve třídě pick-upů znali.

13.  8.  2019 | Miro Mihálik | 8 příspěvků
TEST VW Touareg 3.0 TSI Black Style: Když nafta nevoní a spotřeba nevadí

Volkswagen Touareg 3.0 TSI 4Motion

Od uvedení nové generace Volkswagenu Touareg na český trh uběhl už více než rok. Benzinový motor je v nabídce osamocen, výkonem se však řadí k nejlepším. Stojí za zvážení, nebo je lepší zůstat u obligátního turbodieselu?

8.  8.  2019 | Jan Mička | 52 příspěvků