První pohled na Audi AI:me ještě před premiérou. Pořád má co skrývat

Kompaktní autonomní automobil do města. To, o čem se dříve jenom mluvilo, se teď pomalu ale jistě chystá na světové autosalony.

Audi odhalilo první snímek očekávaného vozu ještě před oficiální premiérou na autosalonu v Šanghaji, která proběhne v pondělí 15. dubna. Že jde o Audi, asi na první pohled nepoznáte. Poznávacím znakem je tu ale světlomet ostře zaklenutý do blatníku, což patří k designovému jazyku značky.

Audi chystá do Šanghaje nový koncept. AI:me bude autonomní kompakt do města

Audi chystá do Šanghaje nový koncept. AI:me bude autonomní kompakt do města

„Audi AI:me je název nové designové studie, kterou předvedeme na autosalonu v Šanghaji. Tento koncept představuje naší vizi o kompaktním autonomním voze určeném do velkých měst zítřka“, tvrdí automobilka v oficiálním prohlášení.

K tomu, co o voze zatím víme, se kromě snímku žádná nová informace neobjevila, a i tak jsou dostupné informace zatím jen okrajové. Automobil by měl nabídnout plně autonomní jízdu a řadu displejů v interiéru. Nejmodernější technologie a umělá inteligence na palubě jsou pak samozřejmostí.

Audi Q4 e-tron oficiálně: Další elektrické SUV Audi čekejte na konci roku 2020

Audi Q4 e-tron oficiálně: Další elektrické SUV Audi čekejte na konci roku 2020

Vsadíme si na to, že pod kapotou bude čistě elektrické ústrojí. Co jiného také od konceptu budoucnosti čekat. Počkejme si ale, do oficiálního představení zbývá jen pár dní.

TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

včera | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 70 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků