První nehoda po 74 letech za volantem

Nedávno došlo ve Velké Británii ke kuriózní nehodě. Hlavní aktérkou byla stoletá Angličanka a Nissan Micra.
První nehoda po 74 letech za volantem

Paní Mortonová narazila do neoznačeného a neosvětleného ostrůvku, když zkoušela nový pětidvéřový Nissan Micra, který dostala ke svým narozeninám. Ke své nehodě říká, že byla jen malá, tzv. ťukanec a ani Micra to neodnesla nijak zle.

Paní Mortonová si svůj první automobil koupila v roce 1927, nedávná nehoda je tedy její první po neuvěřitelných 74 letech.

Svůj výkon (máme na mysli 74 let bez nehody) hodnotí paní Mortonová takto: „ Někteří lidé se narodí pro řízení auta, myslím že já patřím mezi ně“.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků