Prvenství ŠkodaAuto ve spokojenosti zákazníků

Se svým vozem je „nadmíru nebo velmi spokojeno“ 91 procent řidičů škodovek. ŠkodaAuto se tímto výsledkem stala vítězem ankety „Nejlepší auta“ v kategorii spokojenost se značkou. Za ní následují...
Prvenství ŠkodaAuto ve spokojenosti zákazníků
Se svým vozem je „nadmíru nebo velmi spokojeno“ 91 procent řidičů škodovek. ŠkodaAuto se tímto výsledkem stala vítězem ankety „Nejlepší auta“ v kategorii spokojenost se značkou. Za ní následují Mazda, Porsche a Toyota. Soutěž vyhlašuje redakce významného německého motoristického časopisu „Auto motor und sport“, která obdržela od čtenářů celkem 125.761 hlasovacích lístků.

„Vítězství Škody ve spokojenosti se značkou nebylo zcela neočekávané“, píše Auto motor und sport. Při hodnocení se přitom vycházelo ze všech věkových kategorií. „Vítězství Škody mohlo být ještě přesvědčivější, kdyby byla jako základ pro výpočet vzata pouze auta stará maximálně tři roky. Pak by se podíl nadmíru a velmi spokojených řidičů Škody dostal na úroveň 97 procent.“

Součástí ankety bylo i sestavení 13 profilů značek ve 13 evropských zemích. Pro jejich vypracování stanovil Auto motor und sport jednotlivá kritéria, k nimž byly značky přiřazovány. Zde byla ŠkodaAuto nejúspěšnější v hodnocení „Dobrý poměr ceny a výkonu“, kde získala prvenství nejen v České republice, ale i v Německu, Polsku, Rumunsku, Švédsku a na Slovensku.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků