Prvenství ŠkodaAuto ve spokojenosti zákazníků

Se svým vozem je „nadmíru nebo velmi spokojeno“ 91 procent řidičů škodovek. ŠkodaAuto se tímto výsledkem stala vítězem ankety „Nejlepší auta“ v kategorii spokojenost se značkou. Za ní následují...
Prvenství ŠkodaAuto ve spokojenosti zákazníků
Se svým vozem je „nadmíru nebo velmi spokojeno“ 91 procent řidičů škodovek. ŠkodaAuto se tímto výsledkem stala vítězem ankety „Nejlepší auta“ v kategorii spokojenost se značkou. Za ní následují Mazda, Porsche a Toyota. Soutěž vyhlašuje redakce významného německého motoristického časopisu „Auto motor und sport“, která obdržela od čtenářů celkem 125.761 hlasovacích lístků.

„Vítězství Škody ve spokojenosti se značkou nebylo zcela neočekávané“, píše Auto motor und sport. Při hodnocení se přitom vycházelo ze všech věkových kategorií. „Vítězství Škody mohlo být ještě přesvědčivější, kdyby byla jako základ pro výpočet vzata pouze auta stará maximálně tři roky. Pak by se podíl nadmíru a velmi spokojených řidičů Škody dostal na úroveň 97 procent.“

Součástí ankety bylo i sestavení 13 profilů značek ve 13 evropských zemích. Pro jejich vypracování stanovil Auto motor und sport jednotlivá kritéria, k nimž byly značky přiřazovány. Zde byla ŠkodaAuto nejúspěšnější v hodnocení „Dobrý poměr ceny a výkonu“, kde získala prvenství nejen v České republice, ale i v Německu, Polsku, Rumunsku, Švédsku a na Slovensku.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků