Prvenství ŠkodaAuto ve spokojenosti zákazníků

Se svým vozem je „nadmíru nebo velmi spokojeno“ 91 procent řidičů škodovek. ŠkodaAuto se tímto výsledkem stala vítězem ankety „Nejlepší auta“ v kategorii spokojenost se značkou. Za ní následují...
Prvenství ŠkodaAuto ve spokojenosti zákazníků
Se svým vozem je „nadmíru nebo velmi spokojeno“ 91 procent řidičů škodovek. ŠkodaAuto se tímto výsledkem stala vítězem ankety „Nejlepší auta“ v kategorii spokojenost se značkou. Za ní následují Mazda, Porsche a Toyota. Soutěž vyhlašuje redakce významného německého motoristického časopisu „Auto motor und sport“, která obdržela od čtenářů celkem 125.761 hlasovacích lístků.

„Vítězství Škody ve spokojenosti se značkou nebylo zcela neočekávané“, píše Auto motor und sport. Při hodnocení se přitom vycházelo ze všech věkových kategorií. „Vítězství Škody mohlo být ještě přesvědčivější, kdyby byla jako základ pro výpočet vzata pouze auta stará maximálně tři roky. Pak by se podíl nadmíru a velmi spokojených řidičů Škody dostal na úroveň 97 procent.“

Součástí ankety bylo i sestavení 13 profilů značek ve 13 evropských zemích. Pro jejich vypracování stanovil Auto motor und sport jednotlivá kritéria, k nimž byly značky přiřazovány. Zde byla ŠkodaAuto nejúspěšnější v hodnocení „Dobrý poměr ceny a výkonu“, kde získala prvenství nejen v České republice, ale i v Německu, Polsku, Rumunsku, Švédsku a na Slovensku.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků