Projekt Emil pomáhá handicapovaným dětem

Projekt Emil, jehož součástí je i společnost Aral, realizuje Český paralympijský výbor na podporu handicapovaných dětí ve sportovních svazech. Na konto Emil mohou přispívat i zákaznící čerpacích stanic Aral prostřednictvím věrnostního programu Aralkonto.

Emil je název projektu, který realizuje Český paralympijský výbor (ČPV) na podporu handicapovaných dětí ve sportovních svazech. Ptáček Emil se rovněž stal maskotem Českého paralympijského týmu, dospělých paralympioniků, kteří reprezentují ČR na mezinárodních hrách handicapovaných. Cílem projektu je získat prostředky pro handicapované děti sdružené ve sportovních svazech a podpořit tak jejich chuť do života prostřednictvím sportu.

Jedním z partnerů projektu je společnost Aral ČR, a.s., která nabízí svým zákazníkům možnost přispívat na konto Emil ve svém věrnostním programu Aralkonto. Od zahájení projetku Emil se v rámci Aralkonta podařilo nasbírat více než 24 000 bodů. Tyto body si handicapované děti mohou proměnit ve volné minuty do svých mobilních telefonů, což jim usnadní navázat vztah s okolním světem. „Jsem rád, že naši zákazníci nemyslí jen na sebe a body získané za nákup u našich čerpacích stanic, věnují na tento skvělý projekt. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kterým nejsou handicapované děti lhostejné,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR, Pavel Švácha.

Další prostředky na konto se budou získávat nejen prostřednictvím Aralkonta, ale také prodejem výrobků, jež budou označeny Emilem, ve vybrané obchodní síti. Získané finanční prostředky budou shromažďovány na benefičním účtu Českého paralympijského výboru, který bude pravidelně informovat veřejnost o aktuální výši prostředků a konkrétních projektech, na které budou vynaloženy.

Klepněte pro větší obrázek
Ptáček Emil - maskot projektu

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků