Projekt Emil pomáhá handicapovaným dětem

Projekt Emil, jehož součástí je i společnost Aral, realizuje Český paralympijský výbor na podporu handicapovaných dětí ve sportovních svazech. Na konto Emil mohou přispívat i zákaznící čerpacích stanic Aral prostřednictvím věrnostního programu Aralkonto.

Emil je název projektu, který realizuje Český paralympijský výbor (ČPV) na podporu handicapovaných dětí ve sportovních svazech. Ptáček Emil se rovněž stal maskotem Českého paralympijského týmu, dospělých paralympioniků, kteří reprezentují ČR na mezinárodních hrách handicapovaných. Cílem projektu je získat prostředky pro handicapované děti sdružené ve sportovních svazech a podpořit tak jejich chuť do života prostřednictvím sportu.

Jedním z partnerů projektu je společnost Aral ČR, a.s., která nabízí svým zákazníkům možnost přispívat na konto Emil ve svém věrnostním programu Aralkonto. Od zahájení projetku Emil se v rámci Aralkonta podařilo nasbírat více než 24 000 bodů. Tyto body si handicapované děti mohou proměnit ve volné minuty do svých mobilních telefonů, což jim usnadní navázat vztah s okolním světem. „Jsem rád, že naši zákazníci nemyslí jen na sebe a body získané za nákup u našich čerpacích stanic, věnují na tento skvělý projekt. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kterým nejsou handicapované děti lhostejné,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR, Pavel Švácha.

Další prostředky na konto se budou získávat nejen prostřednictvím Aralkonta, ale také prodejem výrobků, jež budou označeny Emilem, ve vybrané obchodní síti. Získané finanční prostředky budou shromažďovány na benefičním účtu Českého paralympijského výboru, který bude pravidelně informovat veřejnost o aktuální výši prostředků a konkrétních projektech, na které budou vynaloženy.

Klepněte pro větší obrázek
Ptáček Emil - maskot projektu

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků