Projekt Emil pomáhá handicapovaným dětem

Projekt Emil, jehož součástí je i společnost Aral, realizuje Český paralympijský výbor na podporu handicapovaných dětí ve sportovních svazech. Na konto Emil mohou přispívat i zákaznící čerpacích stanic Aral prostřednictvím věrnostního programu Aralkonto.

Emil je název projektu, který realizuje Český paralympijský výbor (ČPV) na podporu handicapovaných dětí ve sportovních svazech. Ptáček Emil se rovněž stal maskotem Českého paralympijského týmu, dospělých paralympioniků, kteří reprezentují ČR na mezinárodních hrách handicapovaných. Cílem projektu je získat prostředky pro handicapované děti sdružené ve sportovních svazech a podpořit tak jejich chuť do života prostřednictvím sportu.

Jedním z partnerů projektu je společnost Aral ČR, a.s., která nabízí svým zákazníkům možnost přispívat na konto Emil ve svém věrnostním programu Aralkonto. Od zahájení projetku Emil se v rámci Aralkonta podařilo nasbírat více než 24 000 bodů. Tyto body si handicapované děti mohou proměnit ve volné minuty do svých mobilních telefonů, což jim usnadní navázat vztah s okolním světem. „Jsem rád, že naši zákazníci nemyslí jen na sebe a body získané za nákup u našich čerpacích stanic, věnují na tento skvělý projekt. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kterým nejsou handicapované děti lhostejné,“ říká předseda představenstva společnosti Aral ČR, Pavel Švácha.

Další prostředky na konto se budou získávat nejen prostřednictvím Aralkonta, ale také prodejem výrobků, jež budou označeny Emilem, ve vybrané obchodní síti. Získané finanční prostředky budou shromažďovány na benefičním účtu Českého paralympijského výboru, který bude pravidelně informovat veřejnost o aktuální výši prostředků a konkrétních projektech, na které budou vynaloženy.

Klepněte pro větší obrázek
Ptáček Emil - maskot projektu

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků