Prohlídky u Fordu

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. připravila ve spolupráci se svými dealery pro zákazníky zajímavou jarní akci. Jedná se o jarní prohlídku, během níž si majitel vozu bude moci vyzkoušet některý z nových modelů značky Ford. Akce potrvá...
Prohlídky u Fordu
Společnost Ford Motor Company, s.r.o. připravila ve spolupráci se svými dealery pro zákazníky zajímavou jarní akci. Jedná se o jarní prohlídku, během níž si majitel vozu bude moci vyzkoušet některý z nových modelů značky Ford. Akce potrvá od 15. března do 15. dubna a největšími lákadly pro zákazníky jistě budou nový Ford Transit s předním pohonem nebo zbrusu nový Ford Mondeo.

Jarní akce Fordu spojuje příjemné s užitečným. V rámci jarní prohlídky u autorizovaného dealera Fordu technici důkladně prohlédnou vůz po náročné zimní sezóně, odstraní případné nedostatky a připraví jej na letní provoz. Prohlídka zahrnuje 28 bodů a je zaměřena na všechny důležité skupiny vozu. Zatímco bude auto v péči techniků, jeho majitel nebude ztrácet čas a vyjede si vyzkoušet některou z novinek Fordu – ať už nový Ford Transit s předním pohonem nebo atraktivní, zbrusu nové Mondeo, anebo některou z variant Fordu Focus.

Kromě jarní prohlídky Ford zákazníkům nabídne i možnost výměny zimních pneumatik za letní – v případě potřeby je možné volit nové pláště ze široké nabídky značek Barum, Continental, Goodyear, Michelin nebo Pirelli. V případě, že se zákazník ještě nestačil přizpůsobit novým předpisům o provozu na pozemních komunikacích, bude mít možnost vybírat z pestré nabídky dětských sedaček Britax nebo si zakoupit sadu hands free (samozřejmě včetně okamžité montáže). Aktuální nabídka dealerů Fordu zaměřená na vyšší bezpečnost vozu zahrnuje také tažná zařízení Ford nebo Brink a velmi účinný zámek řadicí páky značky Defend-Lock.

Účastníci jarní akce Fordu se také mohou zúčastnit soutěže o dva tisíce a jednu cenu. Tři výherci obdobné zimní soutěže získali poukaz na zájezd do Ománu, kam se podívají letos na podzim.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 65 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků