Prohlídky u Fordu

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. připravila ve spolupráci se svými dealery pro zákazníky zajímavou jarní akci. Jedná se o jarní prohlídku, během níž si majitel vozu bude moci vyzkoušet některý z nových modelů značky Ford. Akce potrvá...
Prohlídky u Fordu
Společnost Ford Motor Company, s.r.o. připravila ve spolupráci se svými dealery pro zákazníky zajímavou jarní akci. Jedná se o jarní prohlídku, během níž si majitel vozu bude moci vyzkoušet některý z nových modelů značky Ford. Akce potrvá od 15. března do 15. dubna a největšími lákadly pro zákazníky jistě budou nový Ford Transit s předním pohonem nebo zbrusu nový Ford Mondeo.

Jarní akce Fordu spojuje příjemné s užitečným. V rámci jarní prohlídky u autorizovaného dealera Fordu technici důkladně prohlédnou vůz po náročné zimní sezóně, odstraní případné nedostatky a připraví jej na letní provoz. Prohlídka zahrnuje 28 bodů a je zaměřena na všechny důležité skupiny vozu. Zatímco bude auto v péči techniků, jeho majitel nebude ztrácet čas a vyjede si vyzkoušet některou z novinek Fordu – ať už nový Ford Transit s předním pohonem nebo atraktivní, zbrusu nové Mondeo, anebo některou z variant Fordu Focus.

Kromě jarní prohlídky Ford zákazníkům nabídne i možnost výměny zimních pneumatik za letní – v případě potřeby je možné volit nové pláště ze široké nabídky značek Barum, Continental, Goodyear, Michelin nebo Pirelli. V případě, že se zákazník ještě nestačil přizpůsobit novým předpisům o provozu na pozemních komunikacích, bude mít možnost vybírat z pestré nabídky dětských sedaček Britax nebo si zakoupit sadu hands free (samozřejmě včetně okamžité montáže). Aktuální nabídka dealerů Fordu zaměřená na vyšší bezpečnost vozu zahrnuje také tažná zařízení Ford nebo Brink a velmi účinný zámek řadicí páky značky Defend-Lock.

Účastníci jarní akce Fordu se také mohou zúčastnit soutěže o dva tisíce a jednu cenu. Tři výherci obdobné zimní soutěže získali poukaz na zájezd do Ománu, kam se podívají letos na podzim.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků