Prohlídky u Fordu

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. připravila ve spolupráci se svými dealery pro zákazníky zajímavou jarní akci. Jedná se o jarní prohlídku, během níž si majitel vozu bude moci vyzkoušet některý z nových modelů značky Ford. Akce potrvá...
Prohlídky u Fordu
Společnost Ford Motor Company, s.r.o. připravila ve spolupráci se svými dealery pro zákazníky zajímavou jarní akci. Jedná se o jarní prohlídku, během níž si majitel vozu bude moci vyzkoušet některý z nových modelů značky Ford. Akce potrvá od 15. března do 15. dubna a největšími lákadly pro zákazníky jistě budou nový Ford Transit s předním pohonem nebo zbrusu nový Ford Mondeo.

Jarní akce Fordu spojuje příjemné s užitečným. V rámci jarní prohlídky u autorizovaného dealera Fordu technici důkladně prohlédnou vůz po náročné zimní sezóně, odstraní případné nedostatky a připraví jej na letní provoz. Prohlídka zahrnuje 28 bodů a je zaměřena na všechny důležité skupiny vozu. Zatímco bude auto v péči techniků, jeho majitel nebude ztrácet čas a vyjede si vyzkoušet některou z novinek Fordu – ať už nový Ford Transit s předním pohonem nebo atraktivní, zbrusu nové Mondeo, anebo některou z variant Fordu Focus.

Kromě jarní prohlídky Ford zákazníkům nabídne i možnost výměny zimních pneumatik za letní – v případě potřeby je možné volit nové pláště ze široké nabídky značek Barum, Continental, Goodyear, Michelin nebo Pirelli. V případě, že se zákazník ještě nestačil přizpůsobit novým předpisům o provozu na pozemních komunikacích, bude mít možnost vybírat z pestré nabídky dětských sedaček Britax nebo si zakoupit sadu hands free (samozřejmě včetně okamžité montáže). Aktuální nabídka dealerů Fordu zaměřená na vyšší bezpečnost vozu zahrnuje také tažná zařízení Ford nebo Brink a velmi účinný zámek řadicí páky značky Defend-Lock.

Účastníci jarní akce Fordu se také mohou zúčastnit soutěže o dva tisíce a jednu cenu. Tři výherci obdobné zimní soutěže získali poukaz na zájezd do Ománu, kam se podívají letos na podzim.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků