Program „auto-plus“ sklízí úspěchy.

Právě před rokem zavedl dovozce automobilů Volkswagen, Audi a SEAT program prodeje ojetých vozů se zárukou „auto-plus“.
Program „auto-plus“ sklízí úspěchy.
Výsledky prvních dvanácti měsíců jasně ukazují, že tato nová forma prodeje prověřených automobilů se u zákazníků setkala s mimořádným ohlasem.

Svůj „nový“ vůz si prostřednictvím programu „auto-plus“, který představuje kvalitativně nový způsob prodeje ojetých automobilů, pořídilo celkem 6746 zákazníků. „To považujeme za výborný výsledek. Je totiž nutné si uvědomit i skutečnost, že do programu „auto-plus“ jsou zařazeny pouze relativně mladé vozy ve výborném technickém stavu, jejichž cena se v průměru pohybuje od čtvrt milionu korun výše,“ říká Petr Neústupný, project manager programu „auto-plus“.

Více než dva a půl tisíce zákazníků (přesně 2511), kteří si vloni ojetý vůz pořizovali formou protiúčtu, potvrzuje předpoklady, že program „auto-plus“ upevní vztahy se stávajícími majitelů vozů některé ze značek koncernu Volkswagen a přiláká i zákazníky od jiných značek.

Velmi účinným nástrojem pro budování kontaktů s potenciálními zákazníky jsou internetové stránky programu „auto-plus“, na kterých je dnes možné vybírat z více než sedmi stovek kvalitních ojetých vozů. Během druhé poloviny loňského roku zaznamenal správce stránek www.auto-plus.cz téměř padesát tisíc přístupů a jenom v lednu tohoto roku to bylo už více než třináct tisíc přístupů.

Prodejci automobilů, kteří chtějí být zahrnuti do programu „auto-plus“, musí splňovat náročné certifikační standardy předepsané dovozcem automobilů Volkswagen, Audi a SEAT. „V současné době je do programu „auto-plus“ zahrnuto 22 autorizovaných prodejců automobilů Volkswagen, Audi a SEAT. Předpokládáme, že jejich počet se bude zvyšovat a počítáme, že do konce tohoto roku by jich mělo být nejméně třicet,“ říká Petr Neústupný.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků