Program „auto-plus“ sklízí úspěchy.

Právě před rokem zavedl dovozce automobilů Volkswagen, Audi a SEAT program prodeje ojetých vozů se zárukou „auto-plus“.
Program „auto-plus“ sklízí úspěchy.
Výsledky prvních dvanácti měsíců jasně ukazují, že tato nová forma prodeje prověřených automobilů se u zákazníků setkala s mimořádným ohlasem.

Svůj „nový“ vůz si prostřednictvím programu „auto-plus“, který představuje kvalitativně nový způsob prodeje ojetých automobilů, pořídilo celkem 6746 zákazníků. „To považujeme za výborný výsledek. Je totiž nutné si uvědomit i skutečnost, že do programu „auto-plus“ jsou zařazeny pouze relativně mladé vozy ve výborném technickém stavu, jejichž cena se v průměru pohybuje od čtvrt milionu korun výše,“ říká Petr Neústupný, project manager programu „auto-plus“.

Více než dva a půl tisíce zákazníků (přesně 2511), kteří si vloni ojetý vůz pořizovali formou protiúčtu, potvrzuje předpoklady, že program „auto-plus“ upevní vztahy se stávajícími majitelů vozů některé ze značek koncernu Volkswagen a přiláká i zákazníky od jiných značek.

Velmi účinným nástrojem pro budování kontaktů s potenciálními zákazníky jsou internetové stránky programu „auto-plus“, na kterých je dnes možné vybírat z více než sedmi stovek kvalitních ojetých vozů. Během druhé poloviny loňského roku zaznamenal správce stránek www.auto-plus.cz téměř padesát tisíc přístupů a jenom v lednu tohoto roku to bylo už více než třináct tisíc přístupů.

Prodejci automobilů, kteří chtějí být zahrnuti do programu „auto-plus“, musí splňovat náročné certifikační standardy předepsané dovozcem automobilů Volkswagen, Audi a SEAT. „V současné době je do programu „auto-plus“ zahrnuto 22 autorizovaných prodejců automobilů Volkswagen, Audi a SEAT. Předpokládáme, že jejich počet se bude zvyšovat a počítáme, že do konce tohoto roku by jich mělo být nejméně třicet,“ říká Petr Neústupný.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků