Program „auto-plus“ sklízí úspěchy.

Právě před rokem zavedl dovozce automobilů Volkswagen, Audi a SEAT program prodeje ojetých vozů se zárukou „auto-plus“.
Program „auto-plus“ sklízí úspěchy.
Výsledky prvních dvanácti měsíců jasně ukazují, že tato nová forma prodeje prověřených automobilů se u zákazníků setkala s mimořádným ohlasem.

Svůj „nový“ vůz si prostřednictvím programu „auto-plus“, který představuje kvalitativně nový způsob prodeje ojetých automobilů, pořídilo celkem 6746 zákazníků. „To považujeme za výborný výsledek. Je totiž nutné si uvědomit i skutečnost, že do programu „auto-plus“ jsou zařazeny pouze relativně mladé vozy ve výborném technickém stavu, jejichž cena se v průměru pohybuje od čtvrt milionu korun výše,“ říká Petr Neústupný, project manager programu „auto-plus“.

Více než dva a půl tisíce zákazníků (přesně 2511), kteří si vloni ojetý vůz pořizovali formou protiúčtu, potvrzuje předpoklady, že program „auto-plus“ upevní vztahy se stávajícími majitelů vozů některé ze značek koncernu Volkswagen a přiláká i zákazníky od jiných značek.

Velmi účinným nástrojem pro budování kontaktů s potenciálními zákazníky jsou internetové stránky programu „auto-plus“, na kterých je dnes možné vybírat z více než sedmi stovek kvalitních ojetých vozů. Během druhé poloviny loňského roku zaznamenal správce stránek www.auto-plus.cz téměř padesát tisíc přístupů a jenom v lednu tohoto roku to bylo už více než třináct tisíc přístupů.

Prodejci automobilů, kteří chtějí být zahrnuti do programu „auto-plus“, musí splňovat náročné certifikační standardy předepsané dovozcem automobilů Volkswagen, Audi a SEAT. „V současné době je do programu „auto-plus“ zahrnuto 22 autorizovaných prodejců automobilů Volkswagen, Audi a SEAT. Předpokládáme, že jejich počet se bude zvyšovat a počítáme, že do konce tohoto roku by jich mělo být nejméně třicet,“ říká Petr Neústupný.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků