Prodrive Impreza WRX STI, zběsilé stádo koní

Ani ne týden po oficiálním představení nové generace Subaru Impraza STi přichází tovární úpravce Prodrvie s prvním kitem pro tento vůz. A nabízí opravdu hodně.

Tip: Představení nové Imprezy WRX STi naleznete zde.

Již sériový model nabízí impozantní výkony z dvoulitrového motoru. 308 koní a 422 Nm udělí vozu výbornou dynamiku. Jenže za 4 500 eur (přibližně 120 tis. Kč) si můžete pořídit nový kit, který výkon navýší na zhruba 400 koní. Tohoto výkonu má být dosaženo celou řadou drobných úprav. Nový mezichladič, nové sání a výfukový systém. Součástí kitu jsou i nové posílené brzdy.

Obdobná úprava bude k dispozici i pro slabší a civilnější verzi WRX a vše bude k dodání v prvních měsících příštího roku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nová Subaru Impreza STi
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků