Pro listopadový summit NATO zapůjčí Škoda Auto 171 superbů a 25 octavií

Více než tři sta automobilů poskytnou dohromady společnosti Škoda Auto a Import Volkswagen Group jako oficiální partneři účastníkům vrcholné listopadové schůzky Severoatlantické aliance v Praze.

Ve dnech konání summitu (21. a 22. listopadu) budou prezidenti, premiéři, členové vlád a další nejvyšší představitelé 19 členských států NATO využívat v hlavním městě České republiky dopravní servis 171 vozů Škoda Superb, 55 limuzín Audi A8, 55 velkoprostorových limuzín Volkswagen Caravelle, 25 osobních vozů Škoda Octavia a 15 malokapacitních autobusů Volkswagen LT. Přepravní služby pro organizátory a účastníky nejvyšší schůzky spojenců v Praze tak bude poskytovat celkem 321 vozů.

Smlouvu o poskytnutí automobilů Škoda podepsali dnes (10.9.) v pražském Kongresovém centru předseda představenstva Škoda Auto Vratislav Kulhánek s náměstkem ministra zahraničí a zmocněncem vlády České republiky pro přípravu summitu NATO Alexandrem Vondrou. Podle Vratislava Kulhánka je oficiální partnerství s historickým summitem NATO v Praze potvrzením skutečnosti, že mladoboleslavská automobilka nabízí špičkové, bezpečné a elegantní vozy i pro reprezentaci na nejvyšší státní a vládní úrovni.

Summit NATO v Praze bude jedinečnou příležitostí pro reprezentativní premiéru nejnovějšího modelu Škoda Superb; ten bude ve flotile 321 partnerských vozů se 171 automobily nejpočetnější.

Škoda Auto a Import Volkswagen Group budou organizátorům automobily zapůjčovat postupně od října až po závěr konání vrcholné schůzky Severoatlantické aliance.

Limuzíny Audi A8, vozy Volkswagen a automobily Škoda se skvěle osvědčily už při předloňském pražském Výročním zasedání Mezinárodního měnového fondu a skupiny Světové banky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků