Pro listopadový summit NATO zapůjčí Škoda Auto 171 superbů a 25 octavií

Více než tři sta automobilů poskytnou dohromady společnosti Škoda Auto a Import Volkswagen Group jako oficiální partneři účastníkům vrcholné listopadové schůzky Severoatlantické aliance v Praze.

Ve dnech konání summitu (21. a 22. listopadu) budou prezidenti, premiéři, členové vlád a další nejvyšší představitelé 19 členských států NATO využívat v hlavním městě České republiky dopravní servis 171 vozů Škoda Superb, 55 limuzín Audi A8, 55 velkoprostorových limuzín Volkswagen Caravelle, 25 osobních vozů Škoda Octavia a 15 malokapacitních autobusů Volkswagen LT. Přepravní služby pro organizátory a účastníky nejvyšší schůzky spojenců v Praze tak bude poskytovat celkem 321 vozů.

Smlouvu o poskytnutí automobilů Škoda podepsali dnes (10.9.) v pražském Kongresovém centru předseda představenstva Škoda Auto Vratislav Kulhánek s náměstkem ministra zahraničí a zmocněncem vlády České republiky pro přípravu summitu NATO Alexandrem Vondrou. Podle Vratislava Kulhánka je oficiální partnerství s historickým summitem NATO v Praze potvrzením skutečnosti, že mladoboleslavská automobilka nabízí špičkové, bezpečné a elegantní vozy i pro reprezentaci na nejvyšší státní a vládní úrovni.

Summit NATO v Praze bude jedinečnou příležitostí pro reprezentativní premiéru nejnovějšího modelu Škoda Superb; ten bude ve flotile 321 partnerských vozů se 171 automobily nejpočetnější.

Škoda Auto a Import Volkswagen Group budou organizátorům automobily zapůjčovat postupně od října až po závěr konání vrcholné schůzky Severoatlantické aliance.

Limuzíny Audi A8, vozy Volkswagen a automobily Škoda se skvěle osvědčily už při předloňském pražském Výročním zasedání Mezinárodního měnového fondu a skupiny Světové banky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků