Pro listopadový summit NATO zapůjčí Škoda Auto 171 superbů a 25 octavií

Více než tři sta automobilů poskytnou dohromady společnosti Škoda Auto a Import Volkswagen Group jako oficiální partneři účastníkům vrcholné listopadové schůzky Severoatlantické aliance v Praze.

Ve dnech konání summitu (21. a 22. listopadu) budou prezidenti, premiéři, členové vlád a další nejvyšší představitelé 19 členských států NATO využívat v hlavním městě České republiky dopravní servis 171 vozů Škoda Superb, 55 limuzín Audi A8, 55 velkoprostorových limuzín Volkswagen Caravelle, 25 osobních vozů Škoda Octavia a 15 malokapacitních autobusů Volkswagen LT. Přepravní služby pro organizátory a účastníky nejvyšší schůzky spojenců v Praze tak bude poskytovat celkem 321 vozů.

Smlouvu o poskytnutí automobilů Škoda podepsali dnes (10.9.) v pražském Kongresovém centru předseda představenstva Škoda Auto Vratislav Kulhánek s náměstkem ministra zahraničí a zmocněncem vlády České republiky pro přípravu summitu NATO Alexandrem Vondrou. Podle Vratislava Kulhánka je oficiální partnerství s historickým summitem NATO v Praze potvrzením skutečnosti, že mladoboleslavská automobilka nabízí špičkové, bezpečné a elegantní vozy i pro reprezentaci na nejvyšší státní a vládní úrovni.

Summit NATO v Praze bude jedinečnou příležitostí pro reprezentativní premiéru nejnovějšího modelu Škoda Superb; ten bude ve flotile 321 partnerských vozů se 171 automobily nejpočetnější.

Škoda Auto a Import Volkswagen Group budou organizátorům automobily zapůjčovat postupně od října až po závěr konání vrcholné schůzky Severoatlantické aliance.

Limuzíny Audi A8, vozy Volkswagen a automobily Škoda se skvěle osvědčily už při předloňském pražském Výročním zasedání Mezinárodního měnového fondu a skupiny Světové banky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 44 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 68 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků