Příští ročník dakarské rallye má již plný stav, Češi nechybí

Pořadatelé jedné z nejslavnějších rallye do Dakaru si mohou mnout ruce. Více než půl roku před startem první etapy mají již naplněny všechny kategorie a další zájemci tak mají smůlu. 6. ledna odstartuje svůj závod 240 motocyklistů, 185 závodníků v automobilech a 80 kamionů. Závodu se tradičně zúčastní Karel Loprais s vozem Tatra a také Tomáš Tomeček. Mezi přihlášenými jsou dále David Pabiška a Martin Macek v kategorii motocyklů.

Další, dvacátý devátý ročník rallye do Dakaru odstartuje 6. ledna v portugalském Lisabonu a bude pokračovat přes Maroko, Mauretánii, Mali a Senegal až do Dakaru, kde 21. ledna skončí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků