Příští ročník dakarské rallye má již plný stav, Češi nechybí

Pořadatelé jedné z nejslavnějších rallye do Dakaru si mohou mnout ruce. Více než půl roku před startem první etapy mají již naplněny všechny kategorie a další zájemci tak mají smůlu. 6. ledna odstartuje svůj závod 240 motocyklistů, 185 závodníků v automobilech a 80 kamionů. Závodu se tradičně zúčastní Karel Loprais s vozem Tatra a také Tomáš Tomeček. Mezi přihlášenými jsou dále David Pabiška a Martin Macek v kategorii motocyklů.

Další, dvacátý devátý ročník rallye do Dakaru odstartuje 6. ledna v portugalském Lisabonu a bude pokračovat přes Maroko, Mauretánii, Mali a Senegal až do Dakaru, kde 21. ledna skončí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků