Připravujeme nové diskusní fórum (Garáž)

Někteří si už možná všimli, že na sesterském serveru MobilMania.cz bylo spuštěno nové diskusní fórum běžící na enginu phpBB. Novinka má mnoho výhod, nabízí lepší moderování pro správce diskuzí, lze odpovídat na příspěvky, u jména můžete mít obrázek, po příchodu vidíte příspěvky, které přibyly od vaší poslední návštěvy apod. Toto fórum plánujeme zavést i na AutoRevue.cz, nicméně ještě předtím vám dáváme možnost vyjářit svůj názor v anketě, kterou najdete v pravém sloupečku.

Nové fórum MobilManie najdete na adrese mobilforum.mobilmania.cz.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků