Příležitost pro majitele starších vozů Peugeot

Stáří vozového parku v Česku je kolem čtrnácti let. Množství ojetin dovezených v minulosti ze zahraničí může dělat potíže i v zásobování náhradními díly.
Příležitost pro majitele starších vozů Peugeot
Ty originální jsou nedostupné nebo drahé, neoriginální zase mohou být nebezpečné. Importér Peugeotů do ČR přichází se zajímavou novinkou.

Připravil totiž speciální nabídku náhradních dílů pro majitele starších modelů Peugeot 106, 306, 405, 605 a Boxer. Potřebné díly, které jinak oficiální importér u nás nenabízí, jsou až do konce dubna k dispozici v celé obchodní síti značky. To je krok vstříc majitelům starších vozů, ale i provozovatelům neznačkových servisů, ke kterým nemají importéři žádnou povinnost. mezi motoristy jsou ovšem takové servisy oblíbené, protože poskytují služby vesměs za podstatně nižší ceny, než je zvykem u těch oficiálních.

I obecné servisy mohou nyní svým zákazníkům z řad řidičů vozů Peugeot, nabídnout originální náhradní díly (např. olejový a vzduchový filtr, brzdové destičky, klínový řemen) na výše uvedené modely s výraznou slevou. Peugeot tak přichází s nabídkou v době, kdy dochází k údržbě a opravám vozů po zimním období a k přípravě na letní sezónu.
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky