Příležitost pro majitele starších vozů Peugeot

Stáří vozového parku v Česku je kolem čtrnácti let. Množství ojetin dovezených v minulosti ze zahraničí může dělat potíže i v zásobování náhradními díly.
Příležitost pro majitele starších vozů Peugeot
Ty originální jsou nedostupné nebo drahé, neoriginální zase mohou být nebezpečné. Importér Peugeotů do ČR přichází se zajímavou novinkou.

Připravil totiž speciální nabídku náhradních dílů pro majitele starších modelů Peugeot 106, 306, 405, 605 a Boxer. Potřebné díly, které jinak oficiální importér u nás nenabízí, jsou až do konce dubna k dispozici v celé obchodní síti značky. To je krok vstříc majitelům starších vozů, ale i provozovatelům neznačkových servisů, ke kterým nemají importéři žádnou povinnost. mezi motoristy jsou ovšem takové servisy oblíbené, protože poskytují služby vesměs za podstatně nižší ceny, než je zvykem u těch oficiálních.

I obecné servisy mohou nyní svým zákazníkům z řad řidičů vozů Peugeot, nabídnout originální náhradní díly (např. olejový a vzduchový filtr, brzdové destičky, klínový řemen) na výše uvedené modely s výraznou slevou. Peugeot tak přichází s nabídkou v době, kdy dochází k údržbě a opravám vozů po zimním období a k přípravě na letní sezónu.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků