Příchod nové Hondy NSX nabírá další zpoždění

Když automobilka Honda kdysi oznámila, že přijde s nástupcem legendární Hondy NSX, bylo z toho vcelku velké pozdvižení. Jenže vývoj se nevyvíjí tak optimisticky a uvedení na trh se opozdí.

Automobilka tak ohlásila další odložení příchodu nového modelu. Nejdříve se na trhu objeví v roce 2010, což je o rok později, než tomu bylo u minulých odhadů.

Jaký je důvod tohoto zpoždění se oficiálně neví a tak nemá smysl příliš spekulovat. Každopádně v Evropě se vůz nezačne prodávat dříve než v roce 2011. A to je ještě hodně daleký termín.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků