Příchod nové Hondy NSX nabírá další zpoždění

Když automobilka Honda kdysi oznámila, že přijde s nástupcem legendární Hondy NSX, bylo z toho vcelku velké pozdvižení. Jenže vývoj se nevyvíjí tak optimisticky a uvedení na trh se opozdí.

Automobilka tak ohlásila další odložení příchodu nového modelu. Nejdříve se na trhu objeví v roce 2010, což je o rok později, než tomu bylo u minulých odhadů.

Jaký je důvod tohoto zpoždění se oficiálně neví a tak nemá smysl příliš spekulovat. Každopádně v Evropě se vůz nezačne prodávat dříve než v roce 2011. A to je ještě hodně daleký termín.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků