Příchod MG TF se opozdí, důvodem je nedostatečná kvalita

Po znovuzahájení produkce ve fabrice Longbridge, jenž byla odkoupena čínskou společností Shanghai Automotive (SAIC), plánala automobilka výrobu modelu TF. Společnost odkoupila celou fabriku po zkrachovalé automobilce MG, kompletně vyměnila zařízení, upravila výrobní linky a s produkcí malého roadsteru se mohlo začít. Jak se však dalo očekávat, nastaly problémy s kvalitou výsledních produktů, a tak byla výroba pozastavena do času, kdy se všechny komplikace nevyřeší.

Prezident společnosti SAIC k věci uvedl jen tolik, že zpoždění výroby tohoto modelu má své opodstatnění, jelikož jako firma chce nabízet svým zákazníkům jen prvotřídní kvalitu. Vyjádřil zároveň politování nad tím, jak se zbytek motoristického světa neobjektivně dívá na čínské produkty. Potvrdil i informaci, že výroba modelu TF by měla být zahájena během tří měsíců.

Firma SAIC zároveň vybrala 50 dealerů ve Velké Británii, kterým bude vozy přímo dodávat. V časovém horizontu dvou nebo tří let se počítá i se zahájením prodejů v severní Americe. Kromě roadsteru TF se budou ve fabrice Longbridge vyrábět i další tři modely.
 
Klepněte pro větší obrázek
MG TF Roadster
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků