Příchod Jaguaru XF na trh se zpozdí kvůli vysoké poptávce

Britská automobilka Jaguar, která stále svádí boj s nedostatkem financí a problémy kolem výměny majitele, zaznamenává v posledních týdnech alespoň jeden úspěch.

Po novém modelu XF je totiž nečekaně vysoká poptávka, a tak automobilka oznámila, že zákazníci si budou muset na svůj objednaný vůz počkat trochu delší dobu. Jen v Británii zaznamenali přes 4 000 objednávek na tento vůz, a tak bylo oloženo i oficiální zahájení prodejů, které bylo původně plánováno na 1. března. Podle nejnovějších by se první modely měly v bristkých showroomech masivněji objevit až příští týden.
 
Ukazuje se, že automobilka má šanci vrátit se na na výsluní, po modelu XK je XF již jejím druhým prodejním trhákem.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků