Při pražské dopravní akci byl každý třetí řidič pokutován

V pátek 9. června proběhla na území hlavního města Prahy všeobecná dopravně bezpečnostní akce se zaměřením na celkové dodržování pravidel provozu na pozemních komunikacích. Během této akce policisté zkontrolovali přes dva tisíce řidičů. Při této akci pak zjistila více než 630 přestupků, za které udělila pokuty v celkové výši téměř 300 000 Kč.

Tradičně měli řidiči největší problém s dodržováním maximální povolené rychlosti. Tento přestupek byl zjištěn v téměř pěti stech případech. Zarážející je šedesát pokut za špatný technický stav vozidla a pět případů jízdy bez řidičského průkazu. Tito řidiči však nedostali pokutu, ale čeká je správní řízení.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků