Při dopravní akci byla radarem změřena vysoká rychlost i cyklistovi

V Praze proběhla dopravně bezpečnostní akce Ministerstva vnitra a deníku MF Dnes, která byla zaměřena na dodržování rychlosti. Velmi potěšující je fakt, že policejní hlídky s radary měřily dodržování rychlosti v okolí škol a na místech, kde je maximální povolená rychlost upravena na 40 km/h. Vcelku raritní situace nastala v Jeremenkově ulici, kde mezi provinilci, kteří rychlost nedodrželi, byl i jeden cyklista, kterému byla radarem naměřena rychlost 46 km/h. Zda dostal pokutu stejně jako řidiči motorových vozidel, zdroje neinformují. Ovšem dopravní akce, která by byla dlouhodobě zaměřena na cyklisty, by nebyla na škodu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků