Přezujte si pneumatiky na internetu

S postupujícím podzimem klesá rtuť na teploměru stále níž. A nyní se dostala na hodnoty, které signalizují, že je nejvyšší čas připravit auto na zimu. Především vyměnit letní pneumatiky za zimní. Asi nejvýhodněji je nakoupíte právě v internetovém obchodě.

V současnosti jsme si již zvykli na to, že na internetu se často nakupuje výrazně levněji než v kamenných obchodech. A nejinak je tomu i s pneumatikami. Tuto informaci potvrzuje zástupce jednoho z největších českých elektronických obchodů – KASA.cz. „Čas prodeje zimních pneumatik vrcholí. Na KASA.cz si můžete vybrat ze široké palety značek a dezénů,“ říká Martin Kasa, ředitel KASA.cz. A vzápětí dodává: „Ty nejlevnější zimní pneumatiky pořídíte již za několik set korun.“

 

Nákupem na internetu tak můžete ušetřit nejen peníze za samotné pneumatiky, ale zejména šetříte váš čas. To potvrzuje i Martin Kasa: „Například obchod KASA.cz vám nabízí při koupi pneumatik včetně disků montáž a vyvážení úplně zdarma. Nabídka je o to výhodnější, že již samotné pneumatiky jsou o několik stokorun levnější než v běžných pneuservisech. S nákupen na KASA.cz tak můžete ušetřit až 30%.“

 

Na internetu pochopitelně můžete nakoupit i další příslušenství, které by Vaše auto v zimě mohlo potřebovat. Proto vybíráme z nabídky KASA.cz například sněhové řetězy nebo boxy a držáky na lyže. Vždyť doba zimních dovolených na horách se nezadržitelně blíží. Nákup na internetu se skutečně vyplatí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků