Premier4509 představil optický bodykit pro Bentley Continental GT

Pokud patříte k většině, pak jste jistě zastáncem názoru, že vůz jako Bentley Continental GT žádné úpravy nepotřebuje. Společnost Premier4509 si ale myslí opak, a tak pro tento model připravila optický bodykit karoserie. Výsledek posuďte sami.

Zajímavé je, že jde o japonskou firmu, která si pro své úpravy vybrala evropský vůz. Zvláštností je ruční výroba každého z dílů, čímž chce společnost docílit perfektní kvality, kterou si Continental GT jistě zaslouží. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny většinou z uhlíkových vláken a konkrétně se jedná o oba nárazníky, boční prahy i blatníky. Celý vůz je tak oproti sériovému cca 10 cm širší. Pokud si zákazník přeje, může si doobjednat také zadní přítlačné křídlo, difuzor nebo sportovní koncovky výfuku. Chybět nemohou ani obrovitá odlehčená 21“ kola v černém provedení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Premier4509 bodykit pro Continental GT

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků