Premier4509 představil optický bodykit pro Bentley Continental GT

Pokud patříte k většině, pak jste jistě zastáncem názoru, že vůz jako Bentley Continental GT žádné úpravy nepotřebuje. Společnost Premier4509 si ale myslí opak, a tak pro tento model připravila optický bodykit karoserie. Výsledek posuďte sami.

Zajímavé je, že jde o japonskou firmu, která si pro své úpravy vybrala evropský vůz. Zvláštností je ruční výroba každého z dílů, čímž chce společnost docílit perfektní kvality, kterou si Continental GT jistě zaslouží. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny většinou z uhlíkových vláken a konkrétně se jedná o oba nárazníky, boční prahy i blatníky. Celý vůz je tak oproti sériovému cca 10 cm širší. Pokud si zákazník přeje, může si doobjednat také zadní přítlačné křídlo, difuzor nebo sportovní koncovky výfuku. Chybět nemohou ani obrovitá odlehčená 21“ kola v černém provedení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Premier4509 bodykit pro Continental GT

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků