Premier4509 představil optický bodykit pro Bentley Continental GT

Pokud patříte k většině, pak jste jistě zastáncem názoru, že vůz jako Bentley Continental GT žádné úpravy nepotřebuje. Společnost Premier4509 si ale myslí opak, a tak pro tento model připravila optický bodykit karoserie. Výsledek posuďte sami.

Zajímavé je, že jde o japonskou firmu, která si pro své úpravy vybrala evropský vůz. Zvláštností je ruční výroba každého z dílů, čímž chce společnost docílit perfektní kvality, kterou si Continental GT jistě zaslouží. Jednotlivé komponenty jsou vyrobeny většinou z uhlíkových vláken a konkrétně se jedná o oba nárazníky, boční prahy i blatníky. Celý vůz je tak oproti sériovému cca 10 cm širší. Pokud si zákazník přeje, může si doobjednat také zadní přítlačné křídlo, difuzor nebo sportovní koncovky výfuku. Chybět nemohou ani obrovitá odlehčená 21“ kola v černém provedení.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Premier4509 bodykit pro Continental GT

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 15 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků