Premier4509 Murcielago: exkluzivní limitovka

Česká skupina Premier zpívala o učení se na hrobaře, český premiér nechodí na interpelace a japonský Premier4509 přináší exkluzivní aero kit na supersportovní Lamborghini Murcielago LP640.

Ze cenu 28 000 dolarů (přibližně 460 000 Kč) tak může zákazník získat doplňky, které vůz nejen vizuálně odliší od ostatních, ale dle tvůrce i dále vylepší již tak dobré jízdní vlastnosti.

Zadní křídlo se postará o lepší přítlak na zadní nápravě. Upravený nárazník se postará o lepší přívod a odvod vzduchu k brzdám a snížení vztlaku na přední nápravě. Upravená jsou také vnější zpětná zrcátka a nová jsou také kola.

Tvůrce tohoto paketu slibuje exkluzivitu, jelikož hodlá po celém světě nasadit tento body kit maximálně na 200 vozů. Pochybuji však, že se v relativně malém množství zákazníků najde tak velký počet zájemců, které si nechá tyto prvky na vůz nasadit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků