Premier4509 Murcielago: exkluzivní limitovka

Česká skupina Premier zpívala o učení se na hrobaře, český premiér nechodí na interpelace a japonský Premier4509 přináší exkluzivní aero kit na supersportovní Lamborghini Murcielago LP640.

Ze cenu 28 000 dolarů (přibližně 460 000 Kč) tak může zákazník získat doplňky, které vůz nejen vizuálně odliší od ostatních, ale dle tvůrce i dále vylepší již tak dobré jízdní vlastnosti.

Zadní křídlo se postará o lepší přítlak na zadní nápravě. Upravený nárazník se postará o lepší přívod a odvod vzduchu k brzdám a snížení vztlaku na přední nápravě. Upravená jsou také vnější zpětná zrcátka a nová jsou také kola.

Tvůrce tohoto paketu slibuje exkluzivitu, jelikož hodlá po celém světě nasadit tento body kit maximálně na 200 vozů. Pochybuji však, že se v relativně malém množství zákazníků najde tak velký počet zájemců, které si nechá tyto prvky na vůz nasadit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 74 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků