Pražský okruh ucpala nehoda kamionů. Po dálnici se válela nová auta

Nehoda dvou kamionů včera zablokovala část Pražského okruhu. Náklady obou vozů se přitom vysypaly na dálnici. Mezi zásilkou nových osobních vozů se tak válely desítky kartonů cigaret.

Střet kamionů se udál včera podvečer na 1. kilometru Pražského okruhu ve směru na Ruzyni a dálnici D5. Jeden z nákladních vozů převážel nová osobní auta, zatímco do něj naboural další vůz s nákladem kartonů cigaret.

Úplné podrobnosti o příčině nehody nejsou dosud známé, jak ovšem informoval Týdeník Policie, do kamionu s novými auty měl narazit řidič převážející cigarety, čímž došlo k částečnému vysypání a poškození nákladů obou šoférů.

Drahá nehoda na kruhovém objezdu: Ferrari 458 se srazilo s Porsche 718

Drahá nehoda na kruhovém objezdu: Ferrari 458 se srazilo s Porsche 718

Většina nových aut se tak zřítila z návěsu a ucpala oba pruhy dálnice, přičemž krabičky cigaret se po cestě táhly až k místu, kde řidič druhého kamionu nakonec zastavil u krajnice. Střetem totiž byla u vozu doslova roztržena boční část návěsu. Nakonec se řešil i únik nafty z jednoho z kamionů. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.   

Kromě policistů na místě několik hodin zasahovaly jednotky hasičů z Jílové a Říčan, načež jim pomohly i jednotky pražských hasičů z Chodova a Modřan. Osobní doprava byla z okruhu směrována přes Jesenici. Řidiči nákladních vozů však museli čekat v koloně.

První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 35 příspěvků
TEST BMW M850i xDrive Coupé: Do klubu rváčů v rukavičkách

BMW M850i xDrive

Lexus LC je možná zábavnější a lépe se poslouchá a Mercedes S Coupé je pravděpodobně o chloupek komfortnější. Lepší definice třídy gran turismo však na silnice snad ještě nevyjela.

13.  4.  2019 | Miro Mihálik | 15 příspěvků
Minitest Citroën C5 Aircross 2.0 BlueHDi EAT8: Sto lidí, sto názorů

Citroën C5 Aircross 2.0 BlueHDi (minitest)

Role vlajkové lodi je poměrně složitá. Zákazníci za své nemalé peníze chtějí to nejlepší a kompromisy jim moc nevoní. Dokázal nás vůbec nejdražší Citroën C5 Aircross přesvědčit o svých kvalitách?

10.  4.  2019 | Jan Mička | 7 příspěvků