Pražský okruh ucpala nehoda kamionů. Po dálnici se válela nová auta

Nehoda dvou kamionů včera zablokovala část Pražského okruhu. Náklady obou vozů se přitom vysypaly na dálnici. Mezi zásilkou nových osobních vozů se tak válely desítky kartonů cigaret.

Střet kamionů se udál včera podvečer na 1. kilometru Pražského okruhu ve směru na Ruzyni a dálnici D5. Jeden z nákladních vozů převážel nová osobní auta, zatímco do něj naboural další vůz s nákladem kartonů cigaret.

Úplné podrobnosti o příčině nehody nejsou dosud známé, jak ovšem informoval Týdeník Policie, do kamionu s novými auty měl narazit řidič převážející cigarety, čímž došlo k částečnému vysypání a poškození nákladů obou šoférů.

Drahá nehoda na kruhovém objezdu: Ferrari 458 se srazilo s Porsche 718

Drahá nehoda na kruhovém objezdu: Ferrari 458 se srazilo s Porsche 718

Většina nových aut se tak zřítila z návěsu a ucpala oba pruhy dálnice, přičemž krabičky cigaret se po cestě táhly až k místu, kde řidič druhého kamionu nakonec zastavil u krajnice. Střetem totiž byla u vozu doslova roztržena boční část návěsu. Nakonec se řešil i únik nafty z jednoho z kamionů. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.   

Kromě policistů na místě několik hodin zasahovaly jednotky hasičů z Jílové a Říčan, načež jim pomohly i jednotky pražských hasičů z Chodova a Modřan. Osobní doprava byla z okruhu směrována přes Jesenici. Řidiči nákladních vozů však museli čekat v koloně.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

15.  11.  2018 | Jan Mička | 61 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků