Pražský okruh ucpala nehoda kamionů. Po dálnici se válela nová auta

Nehoda dvou kamionů včera zablokovala část Pražského okruhu. Náklady obou vozů se přitom vysypaly na dálnici. Mezi zásilkou nových osobních vozů se tak válely desítky kartonů cigaret.

Střet kamionů se udál včera podvečer na 1. kilometru Pražského okruhu ve směru na Ruzyni a dálnici D5. Jeden z nákladních vozů převážel nová osobní auta, zatímco do něj naboural další vůz s nákladem kartonů cigaret.

Úplné podrobnosti o příčině nehody nejsou dosud známé, jak ovšem informoval Týdeník Policie, do kamionu s novými auty měl narazit řidič převážející cigarety, čímž došlo k částečnému vysypání a poškození nákladů obou šoférů.

Drahá nehoda na kruhovém objezdu: Ferrari 458 se srazilo s Porsche 718

Drahá nehoda na kruhovém objezdu: Ferrari 458 se srazilo s Porsche 718

Většina nových aut se tak zřítila z návěsu a ucpala oba pruhy dálnice, přičemž krabičky cigaret se po cestě táhly až k místu, kde řidič druhého kamionu nakonec zastavil u krajnice. Střetem totiž byla u vozu doslova roztržena boční část návěsu. Nakonec se řešil i únik nafty z jednoho z kamionů. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.   

Kromě policistů na místě několik hodin zasahovaly jednotky hasičů z Jílové a Říčan, načež jim pomohly i jednotky pražských hasičů z Chodova a Modřan. Osobní doprava byla z okruhu směrována přes Jesenici. Řidiči nákladních vozů však museli čekat v koloně.

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

20.  1.  2019 | AutoRevue.cz | 9 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky
TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků