Právě začínáme!

Právě začínáme dámy a pánové! Automobilový deník AutoRevue.cz vyjíždí z garáže, aby spolu s vámi oslavil svou světovou premiéru.
Právě začínáme!
AutoRevue.cz vám bude přinášet praktické informace ze života řidiče, testy automobilů, informace o příslušenství, cestování, pojištění a leasingu automobilů. Zkrátka nepřijdete ani pokud hledáte informace o novinkách, sportovní zprávy a rozhovory se zajímavými lidmi. Pokud vám na Vaše otázky neodpoví naše články, najdete jistě odpověď v Poradně, nebo se nás a čtenářů můžete přímo zeptat, nebo naopak jiným čtenářům odpovědět dle svých zkušeností.

Protože AutoRevue.cz bude časopisem pro vás, čtenáře, napište nám co by jste si chtěli na AutoRevue.cz přečíst, co se vám nelíbí na obsahu a vzhledu a jak by bylo možné časopis zlepšit. Na autory pěti nejpodnětnějších připomínek a návrhů čekají hodnotné ceny.

Při této příležitosti bych rád požádal ty z vás, kteří se domnívají, že mají ostatním co říci, aby tak učinili prostřednictvím AutoRevue.cz. Můžete se stát i pravidelnými externími spolupracovníky s nárokem na honorář.

Vaše příspěvky a postřehy, stejně jako připomínky a náměty, můžete zasílat na níže uvedený e-mail.

Přeji příjemné čtení a trpělivost s našimi dětskými nemocemiRadek Šilhavý
šéfredaktor serveru Autorevue.cz

radek.silhavy@cpress.cz
Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků