Právě začínáme!

Právě začínáme dámy a pánové! Automobilový deník AutoRevue.cz vyjíždí z garáže, aby spolu s vámi oslavil svou světovou premiéru.
Právě začínáme!
AutoRevue.cz vám bude přinášet praktické informace ze života řidiče, testy automobilů, informace o příslušenství, cestování, pojištění a leasingu automobilů. Zkrátka nepřijdete ani pokud hledáte informace o novinkách, sportovní zprávy a rozhovory se zajímavými lidmi. Pokud vám na Vaše otázky neodpoví naše články, najdete jistě odpověď v Poradně, nebo se nás a čtenářů můžete přímo zeptat, nebo naopak jiným čtenářům odpovědět dle svých zkušeností.

Protože AutoRevue.cz bude časopisem pro vás, čtenáře, napište nám co by jste si chtěli na AutoRevue.cz přečíst, co se vám nelíbí na obsahu a vzhledu a jak by bylo možné časopis zlepšit. Na autory pěti nejpodnětnějších připomínek a návrhů čekají hodnotné ceny.

Při této příležitosti bych rád požádal ty z vás, kteří se domnívají, že mají ostatním co říci, aby tak učinili prostřednictvím AutoRevue.cz. Můžete se stát i pravidelnými externími spolupracovníky s nárokem na honorář.

Vaše příspěvky a postřehy, stejně jako připomínky a náměty, můžete zasílat na níže uvedený e-mail.

Přeji příjemné čtení a trpělivost s našimi dětskými nemocemiRadek Šilhavý
šéfredaktor serveru Autorevue.cz

radek.silhavy@cpress.cz
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků