Právě začínáme!

Právě začínáme dámy a pánové! Automobilový deník AutoRevue.cz vyjíždí z garáže, aby spolu s vámi oslavil svou světovou premiéru.
Právě začínáme!
AutoRevue.cz vám bude přinášet praktické informace ze života řidiče, testy automobilů, informace o příslušenství, cestování, pojištění a leasingu automobilů. Zkrátka nepřijdete ani pokud hledáte informace o novinkách, sportovní zprávy a rozhovory se zajímavými lidmi. Pokud vám na Vaše otázky neodpoví naše články, najdete jistě odpověď v Poradně, nebo se nás a čtenářů můžete přímo zeptat, nebo naopak jiným čtenářům odpovědět dle svých zkušeností.

Protože AutoRevue.cz bude časopisem pro vás, čtenáře, napište nám co by jste si chtěli na AutoRevue.cz přečíst, co se vám nelíbí na obsahu a vzhledu a jak by bylo možné časopis zlepšit. Na autory pěti nejpodnětnějších připomínek a návrhů čekají hodnotné ceny.

Při této příležitosti bych rád požádal ty z vás, kteří se domnívají, že mají ostatním co říci, aby tak učinili prostřednictvím AutoRevue.cz. Můžete se stát i pravidelnými externími spolupracovníky s nárokem na honorář.

Vaše příspěvky a postřehy, stejně jako připomínky a náměty, můžete zasílat na níže uvedený e-mail.

Přeji příjemné čtení a trpělivost s našimi dětskými nemocemiRadek Šilhavý
šéfredaktor serveru Autorevue.cz

radek.silhavy@cpress.cz
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků