Právě začínáme!

Právě začínáme dámy a pánové! Automobilový deník AutoRevue.cz vyjíždí z garáže, aby spolu s vámi oslavil svou světovou premiéru.
Právě začínáme!
AutoRevue.cz vám bude přinášet praktické informace ze života řidiče, testy automobilů, informace o příslušenství, cestování, pojištění a leasingu automobilů. Zkrátka nepřijdete ani pokud hledáte informace o novinkách, sportovní zprávy a rozhovory se zajímavými lidmi. Pokud vám na Vaše otázky neodpoví naše články, najdete jistě odpověď v Poradně, nebo se nás a čtenářů můžete přímo zeptat, nebo naopak jiným čtenářům odpovědět dle svých zkušeností.

Protože AutoRevue.cz bude časopisem pro vás, čtenáře, napište nám co by jste si chtěli na AutoRevue.cz přečíst, co se vám nelíbí na obsahu a vzhledu a jak by bylo možné časopis zlepšit. Na autory pěti nejpodnětnějších připomínek a návrhů čekají hodnotné ceny.

Při této příležitosti bych rád požádal ty z vás, kteří se domnívají, že mají ostatním co říci, aby tak učinili prostřednictvím AutoRevue.cz. Můžete se stát i pravidelnými externími spolupracovníky s nárokem na honorář.

Vaše příspěvky a postřehy, stejně jako připomínky a náměty, můžete zasílat na níže uvedený e-mail.

Přeji příjemné čtení a trpělivost s našimi dětskými nemocemiRadek Šilhavý
šéfredaktor serveru Autorevue.cz

radek.silhavy@cpress.cz
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků