Praha zamezí vjezdu vozidel do pěších zón

Zastupitelé Prahy 1 se rozhodli, že budou tvrdě bojovat proti vozidlům v pěších zónách. V první fázi boje půjde o zamezení vjezdu vozidel do spodní části Václavského náměstí. Radnice tam nechá umístit výsuvné a pevné sloupky. Výsuvné sloupky budou umístěny na ulicích 28. října, Na Příkopě a na křižovatkách ulic Rytířská, Havířovská a Ovocný trh. Pevné sloupky pak budou přímo na Václavském náměstí.

Na výstavbu těchto zábran vypíše v brzké době radnice výběrové řízení a předpokládaná cena by se měla pohybovat okolo šesti milionů korun.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků