Praha: Nový dealer Fordu na Spořilově

Není tomu tak dávno, co Auto Palalce Group oznámila převzetí českého zastoupení značky Hyundai a už je její jméno spojeno i se značkou Ford.
Praha: Nový dealer Fordu na Spořilově
Auto Palace Group, respektive společnost Auto Palace, s.r.o., provozuje autosalon značky Ford na pražském Spořilově. Prodejnu Fordu najdeme ve stejném autosalonu jako prodej Mazdy.

Díky tomu, že se nyní pod jednou střechou prodávají dvě značky,  vyžádal si showroom jisté úpravy. Ty spočívaly především v optickém rozdělení prostoru autosalonu na dvě části tak, že obě značky jsou koncipovány samostatně. Samostatný je i příjem automobilů do servisu.

Ustanovení nového dealera Fordu souvisí s tím, že Ford Motor Company, spol. s r. o. ukončila s platností od 4.7.2001 spolupráci s firmou Horák, spol. s r.o., která byla do té doby jejím autorizovaným dealerem.

Podle vyjádření FMC bylo důvodem pro ukončení platnosti dealerské smlouvy hrubé porušení podmínek této smlouvy ze strany zmíněné firmy. Od uvedeného data firma Horák, spol. s r.o. není dealerem Fordu, autorizovaným pro prodej ani servis osobních a užitkových vozů Ford.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků