Praha: Nový dealer Fordu na Spořilově

Není tomu tak dávno, co Auto Palalce Group oznámila převzetí českého zastoupení značky Hyundai a už je její jméno spojeno i se značkou Ford.
Praha: Nový dealer Fordu na Spořilově
Auto Palace Group, respektive společnost Auto Palace, s.r.o., provozuje autosalon značky Ford na pražském Spořilově. Prodejnu Fordu najdeme ve stejném autosalonu jako prodej Mazdy.

Díky tomu, že se nyní pod jednou střechou prodávají dvě značky,  vyžádal si showroom jisté úpravy. Ty spočívaly především v optickém rozdělení prostoru autosalonu na dvě části tak, že obě značky jsou koncipovány samostatně. Samostatný je i příjem automobilů do servisu.

Ustanovení nového dealera Fordu souvisí s tím, že Ford Motor Company, spol. s r. o. ukončila s platností od 4.7.2001 spolupráci s firmou Horák, spol. s r.o., která byla do té doby jejím autorizovaným dealerem.

Podle vyjádření FMC bylo důvodem pro ukončení platnosti dealerské smlouvy hrubé porušení podmínek této smlouvy ze strany zmíněné firmy. Od uvedeného data firma Horák, spol. s r.o. není dealerem Fordu, autorizovaným pro prodej ani servis osobních a užitkových vozů Ford.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků