Praha: Nový dealer Fordu na Spořilově

Není tomu tak dávno, co Auto Palalce Group oznámila převzetí českého zastoupení značky Hyundai a už je její jméno spojeno i se značkou Ford.
Praha: Nový dealer Fordu na Spořilově
Auto Palace Group, respektive společnost Auto Palace, s.r.o., provozuje autosalon značky Ford na pražském Spořilově. Prodejnu Fordu najdeme ve stejném autosalonu jako prodej Mazdy.

Díky tomu, že se nyní pod jednou střechou prodávají dvě značky,  vyžádal si showroom jisté úpravy. Ty spočívaly především v optickém rozdělení prostoru autosalonu na dvě části tak, že obě značky jsou koncipovány samostatně. Samostatný je i příjem automobilů do servisu.

Ustanovení nového dealera Fordu souvisí s tím, že Ford Motor Company, spol. s r. o. ukončila s platností od 4.7.2001 spolupráci s firmou Horák, spol. s r.o., která byla do té doby jejím autorizovaným dealerem.

Podle vyjádření FMC bylo důvodem pro ukončení platnosti dealerské smlouvy hrubé porušení podmínek této smlouvy ze strany zmíněné firmy. Od uvedeného data firma Horák, spol. s r.o. není dealerem Fordu, autorizovaným pro prodej ani servis osobních a užitkových vozů Ford.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 16 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků