Pozor na staré řidičáky!

Asi málokdo z návštěvníků AutoRevue.cz má ještě některý řidičský průkaz, jejichž platnost za pár dní skončí. Ale může upozornit ty, jichž se změna bude týkat.

Jde o to, že s koncem roku skončí také platnost dvou vzorů řidičáků vydaných do 30. června 1964. První má tvar modré knížky v plátěné vazbě a byl vydáván v letech 1956 – 1964. Obsahuje členění tříd řidičského oprávnění na skupiony I. – III. a neschází mu kapsa na někdejší kupony.

Druhý je pouze pro řidiče motocyklů, desky knížky jsou oranžové a je ještě starší. Mezi řidiči už asi moc takových dokladů není – ale kdyby náhodou, připomeňte svým rodičům a prarodičům, že takové řidičáky už od roku 2003 neplatí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků