Pozor na staré řidičáky!

Asi málokdo z návštěvníků AutoRevue.cz má ještě některý řidičský průkaz, jejichž platnost za pár dní skončí. Ale může upozornit ty, jichž se změna bude týkat.

Jde o to, že s koncem roku skončí také platnost dvou vzorů řidičáků vydaných do 30. června 1964. První má tvar modré knížky v plátěné vazbě a byl vydáván v letech 1956 – 1964. Obsahuje členění tříd řidičského oprávnění na skupiony I. – III. a neschází mu kapsa na někdejší kupony.

Druhý je pouze pro řidiče motocyklů, desky knížky jsou oranžové a je ještě starší. Mezi řidiči už asi moc takových dokladů není – ale kdyby náhodou, připomeňte svým rodičům a prarodičům, že takové řidičáky už od roku 2003 neplatí.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků