Pozemky pro továrnu Hyundai jsou již téměř připraveny

Téměř kompletní pozemek pro možnou investici automobilky Hyundai v moravských Nošovicích je již vykoupen. Zbývá již jen posledních osm majitelů, kteří svůj pozemek ještě neprodali, včetně zemědělského družstva. Všichni ale souhlasí s prodejem, a tak se řeší jen výkupní cena a kompenzace pro zmíněné zemědělské družstvo. Šance, že si Hyundai nakonec vybere tuto lokalitu, se tedy ještě zvýšila. Do konce roku by měla být celá lokalita k dispozici a budou moci začít další jednání o investici.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků