Povinné ručení, u kterého rychle získáte vysoký bonus

(Inzerce) Povinné ručení od Wüstenrotu se od klasické nabídky liší nejen rychlým nárůstem bonusu za jízdu bez nehod. U pojištění ProAuto zavedl Wüstenrot od září i jiné zajímavé novinky.
Povinné ručení, u kterého rychle získáte vysoký bonus

U pojištění ProAuto máte za bezeškodný průběh už po dvou letech nárok na 30% bonus, přičemž průměrná výše bonusu se na trhu pohybuje jen kolem 10 procent. Wüstenrot vám samozřejmě započítá dobu pojištění u jiné pojišťovny. Jezdíte-li dlouhodobě bez nehod, můžete získat až 60% bonus, což také není zcela běžné.

Povinné ručení budete mít u Wüstenrotu levnější i na další auto, a to díky obchodní slevě Multibonus. Tu vám Wüstenrot přizná ve výši bonusu, který máte na první pojištěný vůz. Multibonus je navíc převoditelný na manžela/manželku nebo druha/družku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
V dětství to zaplatí rodiče, v dospělosti pojišťovna...

Nově sjednané povinné ručení ProAuto je ojedinělé i tím, že ho můžete kdykoliv ukončit bez udání důvodů a bez jakýchkoliv poplatků.

Převážná většina majitelů vozů má podle statistik uzavřeno pouze povinné ručení, protože tvrdí, že havarijní pojištění se jim nevyplatí. Možnost samostatného pojištění vybraného rizika ale vítají. Wüstenrot těmto klientům vychází vstříc rozšířením povinného ručení o živelní připojištění včetně rizika střetu se zvířetem a připojištění odcizení vozidla.

Co je v základním pojištění a co si můžete připojistit

Základní pojištění:

- pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla

- asistenční služby

Připojištění:

- připojištění skel

- úrazové připojištění na částku 1 mil. Kč

- rozšířené asistenční služby

- odcizení vozidla

- živelné pojištění a střet se zvířetem

Díky nově zavedenému převodu bonusu z povinného ručení zlevňuje i havarijní pojištění pro klienty, kteří nemají žádný nebo nízký bonus za jízdu bez nehod z tohoto pojištění. I u prvního uzavřeného havarijního pojištění se může pojistné snížit až o 60 %. Wüstenrot navíc nabízí cenově výhodnější varianty Expert a Praktik.

Pojištění ProAuto si snadno spočítáte a stejně jednoduše a rychle online sjednáte na www.wustenrot.cz. Své vozidlo si můžete pojistit i po telefonu na bezplatné lince800 22 55 55 nebo u poradce Wüstenrotu.

TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 25 příspěvků
Vodíkovým Hyundaiem Nexo z Bruselu do Prahy: Není brzo, to Česko je pozadu

Hyundai Nexo na vodík (první svezení)

Hyundai jako jedna z mála automobilek vodíkový pohon nejen testuje, ale nabízí i ve svém sériovém modelu Nexo. Ten se na vybraných trzích už prodává. Měli jsme exkluzivní možnost vyzkoušet si vůz v reálném provozu při cestě napříč Evropou.

12.  9.  2019 | Svět motorů | 38 příspěvků
TEST Suzuki Swift Sport: Kluci se baví, holky budou čumět!

Suzuki Swift Sport

Kdo říká, že musí mít sportovní auto stovky koní, nemluví pravdu. Novému Suzuki Swift Sport jich stačí 140 a stejně se budete usmívat do ucha k uchu.

4.  9.  2019 | Jan Mička | 29 příspěvků