Považujete SUV za bezpečná? V tomto případě to neplatí

Od některých situací vás nezachrání jakékoliv auto, jak může potvrdit i řidič Hondy CR-V v Taiwanu.

Video lehké nehody bylo natočeno již v roce 2016 na dálnici č.1 v Taiwanu. Až nyní se ale objevilo na webové stránce Reddit. Vidíte na něm klasický štrůdl aut, který pomalu dojíždí ke koloně.

Opravdu jsou SUV tak bezpečná, jak se říká? Posuďte tuto lehkou nehodu

Opravdu jsou SUV tak bezpečná, jak se říká? Posuďte tuto lehkou nehodu

Mezi nimi je i Dodge Challenger, americký muscle car, který jede v prostředním pruhu. Tu se ale zezadu objeví bílá Honda CR-V, která nepochopitelně vjede do dráhy přímo zmíněnému Challengeru.

Těžko říct, co řidič Hondy zrovna v ten moment dělal, ale následky jsou jasně viditelné. V momentě, kdy pravá přední pneumatika Hondy najela na zadní část Challengeru, prostě vyletěla do vzduchu, jako kdyby byl Dodge nějaká rampa.

Minitest Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid 2WD: Napravení reputace?

Minitest Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid 2WD: Napravení reputace?

Proč se tak stalo? Všechno je to o úhlu nájezdu a natočení pneumatiky. Není to poprvé, co něco takového vidíme. Stačí malá rychlost a vysoký vůz s velkými koly použije ostatní auta jako skokanskou rampu. Samozřejmě ale berte v potaz, že toto není žádná chyba Hondy, ale řidiče.

TEST RAM 1500 Longhorn 5.7 V8 HEMI: Hustý pracant i Rolls-Royce zároveň

RAM 1500 Longhorn HEMI

Americká auta jsou na českých silnicích stále docela úkazem. Jasným králem mezi nimi je RAM 1500, který jsme vyzkoušeli v kovbojské výbavě Longhorn a s pořádným motorem V8 pod kapotou!

dnes | Vladimír Kadera | 55 příspěvků
TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

1.  4.  2020 | Jan Mička | 60 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 147 příspěvků